16 грудня 2019 р. Понеділок

Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16

Логін

Лічильник відвідувань:

Психологічні тренінги

Психологічний тренінг як форма розвивальної роботи в школі Психологічний тренінг не будь-яка форма групової роботи, це особлива форма групової роботи зі своїми можливостями, обмеженнями, правилами і проблемами. За своєю суттю тренінг являє собою форму навчання, присвоєння нових навичок, відкриття в собі інших психологічних можливостей. Особливість цієї форми навчання в тому, що учень займає в ній активну позицію, а засвоєння навичок відбувається в процесі переживання, особистого досвіду поведінки, відчування, діяння.

Психологічний тренінг – форма активного навчання, яка дозволяє людині самоформувати навички та вміння побудови продуктивних соціальних міжособистісних відносин, продуктивної навчальної та іншої діяльності, аналізу виникаючих ситуацій зі своєї точки зору і позиції партнера, розвивати в собі здібності пізнання і розуміння себе й інших у процесі спілкування та діяльності.

тренинг на сплоченность коллектива

тренинг для группы риска

тренинг для одаренных

тренинг «Мы и наш класс»