7 квітня 2020 р. Вівторок

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Відеороз'яснення Міністерства освіти
Реєстрація в 1 клас
Плани на місяць
Наша школа
ДПА/ЗНО
НАКАЗИ
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
БЕЗПЕКА

Шкільне харчування
Наша бібліотека
Законодавство
Блоги НВК №16

















Кафедри НВК №16:

web.gif

align="center">



Предметні ресурси:






 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою
"Самый классный класс" продовжується!!!
На цьому тижні перемогу - І місце - здобув
6-Б клас (класний керівник Трифаничева Олена Миколаївна)
- 0,7 балів у номінації "Наивысшие показатели роста успеваемости"

ЗНАЙ НАШИХ!!!
04.05.2010 03:17
Повідомлення
Сайт на реконструкції, можливі тимчасові помилки в роботі сайту.
29.04.2010 07:24
Вітіємо!!
ВІТАЄМО команду НВК № 16 у складі:
1. Кононова Юлія – 7А клас;
2. Солонський Алан – 7А клас;
3. Каліна Анастасія – 8А клас;
4. Рузієва Карина – 9А клас;
5. Малінін Єгор – 8А клас;
6. Максименко Дмитро – 9А клас;
7. Ремез Карен – 6Г клас;
8. Єфименко Ростислав – 10Б клас;
9. Костюченко Христина – 10А клас;
10. Русєєв Анатолій – 6В клас;
11. Зайко Катерина – 6В клас;
12. Кілафли Анастасія – 6А клас;
13. Толовіков Максим – 5Г клас;
14. Горбачова Олександра – 5Г клас
та керівників Дику Тетяну Сергіївну,
Кириленко Ларису Василівну,
Кольцову Світлану Станіславівну
з перемогою - ІІ місце - у обласному етапі фестивалю
"Нащадки козацької слави" у місті Енергодар!
29.04.2010 03:58
Вітаємо!
ВІТАЄМО команду НВК № 16 у складі:
1. Кононова Юлія – 7А клас;
2. Солонський Алан – 7А клас;
3. Каліна Анастасія – 8А клас;
4. Рузієва Карина – 9А клас;
5. Малінін Єгор – 8А клас;
6. Максименко Дмитро – 9А клас;
7. Ремез Карен – 6Г клас;
8. Єфименко Ростислав – 10Б клас;
9. Костюченко Христина – 10А клас;
10. Русєєв Анатолій – 6В клас;
11. Зайко Катерина – 6В клас;
12. Кілафли Анастасія – 6А клас;
13. Толовіков Максим – 5Г клас;
14. Горбачова Олександра – 5Г клас
та керівників Дику Тетяну Сергіївну,
Кириленко Ларису Василівну,
Кольцову Світлану Станіславівну
з перемогою - І місце - у ІІ турі (регіональному)
фізкультурно-патріотичного фестивалю
"Нащадки козацької слави"!


ВІТАЄМО!!!
Кононову Юлію та Максименко Дмитра за кращий результат у змаганнях "Стрибок в довжину з місця",
Єфіменко Ростислава за кращий результат у змаганнях "Човниковий біг"
ІІ туру фізкультурно-патріотичного фестивалю "Нащадки козацької слави".

ЗНАЙ НАШИХ!!!
16.04.2010 03:06
Вітаємо!
Вітаємо учнів 6-А класу:
Кілафли Анастасію,
Зіненко Михайла,
Букрєєва Віталія,
Ністратову Анастасію,
Мартинюк Софію,
Митєву Кристину,
П'ясецьку Ганну,
Лапіну Марину,
Кім Яна,
Тарасенко Влада,
Гордевського Микиту,
Чаусова Сергія,
Кирилова Єгора,
Зотова Дмитра,
Ротову Маргариту
з успішним завершенням навчального курсу
"Комп'ютерні технології для місцевої спільноти"
в рамках програми Intel "Шлях до успіху", отриманням сертифікатів
та реалізацією соціальних проектів:
- "Допоможи дітям учитися";
- "Ми проти паління";
- "Популяризуємо чеську культуру у Мелітополі"
(викладач курсу - вчитель англійської мови Тарасенко Ольга Валеріївна).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
12.04.2010 02:49
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою
Бондаренко Марію, 10-Б клас
та вчителя інформатики
Бабич Валентину Кирилівну
у міському етапі Всеукраїнського конкурсу
з інформатики "Інтершкола" - І місце.
Бажаємо успіхів на обласному етапі!!!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
09.04.2010 02:20
Вітаємо!!!
Вітаємо!!!
Кафедру вчителів початкових класів
з перемогою в міському конкурсі мультимедійних презентацій
методичних об'єднань вчителів початкових класів - І місце.
Керівник кафедри Грибачова Майя Ігорівна.

ЗНАЙ НАШИХ!!!

09.04.2010 02:19
Вітаємо!
Вітаємо педагогічний колектив НВК № 16
з нагородженням Дипломом Міжнародної виставки
\"Сучасні навчальні заклади - 2010\"
за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти!!!
ЗНАЙ НАШИХ!!!

07.04.2010 04:30
Вітаємо!
Вітаємо колектив НВК №16 з перемогою в обласному етапі
Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт МАН України
у 2009-2010 н.р. - І місце серед шкіл міста Мелітополя!
Перемогу здобули учні:
Оганнісян Грізельду, 11-Б кл.;
Тен Аліну, 11-Б кл.;
Тен Ксенію, 11-А кл.;
Симоненко Уляну, 11-Б кл.;
Боглаєва Дмитра, 10-А кл.;
Соболєва Івана, 9-В кл.;
Лінькову Тетяну, 9-В кл.;
Дерезенко Альону, 10-А кл.;
Корягіна Миколу, 10-Б кл.;
Дзюбан Марію, 8-А кл.;
Бондаренко Марію, 10-Б кл.;
Лисак Анастасію, 10-Б кл.;
Бондар Дар´ю, 11-А кл.;
та керівників:
Богослав Ірину Ігорівну,
Ковальську Олену Валеріївну,
Лапіну Оксану Олександрівну,
Мажуру Юлію Юріївну,
Іващенко Сніжану Миколаївну,
викладачів МАН.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
07.04.2010 04:23
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою в обласному турі
Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції
учнівської молоді "Історія міст і сіл України"
(номінація "Нарис - опис міста (села)")
за зайняте ІІІ місце учнів:
Гур´єва Вадима, 6-В кл.;
Матвієнко Владислава, 6-В кл.;
Зайко Катерину, 6-В кл.;
Наумову Анастасію, 6-В кл.;
Трало Вероніку, 8-В кл.;
Шалімову Вікторію, 8-В кл.
Шарко Євгена, 8-В кл.
та керівників Кузменко Н.О., Омельченко Н.В.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
07.04.2010 04:22
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101