9 грудня 2019 р. Понеділок

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Відеороз'яснення Міністерства освіти
Реєстрація в 1 клас
Плани на місяць
Наша школа
ДПА/ЗНО
НАКАЗИ
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
БЕЗПЕКА

Шкільне харчування
Наша бібліотека
Законодавство
Блоги НВК №16

















Кафедри НВК №16:

web.gif

align="center">



Предметні ресурси:






 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ(міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики:
Ступницького Віталія, 9Г клас - ІІ місце (вчитель Кононова Інна Володимирівна)!!!
Гаркушку Дмитра, 10Б клас - ІІІ місце (вчитель Ковбаса Алла Миколаївна)!!!
Одного кроку до перемоги не вистачило Лисак Анастасії (11Б клас), Фешиній Марії (6Б клас).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
17.11.2010 10:35
Віаємо!
11 листопада у нашій школі до Дня української писемності й мови відбулася гра для учнів 5-6 класів «Найкращий знавець української мови», у якій взяли участь по два представники з кожного класу.
Усі учасники продемонстрували гідні знання з української мови, відчули дух змагань,перевірили власний рівень знань. Випробовуючи себе в різних інтелектуальних конкурсах,переможцями стали учениці 6-А класу Гайдаєнко Яна і Гаркушка Діана,а також учениці 5В класу Ципак Вікторія та Єрошенкова Яна.
Дякуємо всім за участь та вітаємо переможців!!!!

ЗНАЙ НАШИХ!!!




16.11.2010 02:55
Вітаємо!
Вітаємо учениць 10-А класу, учасниць колективу спортивного танцю "Х-місія"
(керівник Кудінова І.Є.), з перемогою у Всеукраїнському турнірі "Кубок Донбасса - 2010",
що відбувся 6 листопада у Донецьку:
- Оніщенко Альону - ІІ місце;
- Хріпко Марію - ІІІ місце.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.11.2010 10:44
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ(міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
Ступницького Віталія, 9Г клас - І місце, фізика (вчитель Коваленко Валентина Григорівна);
ІІ місце (кращий результат), хімія (вчитель Кітляр Жанна Іванівна)!!!
Лихачова Олександра, 10Б клас - ІІІ місце, фізика (вчитель Коваленко Валентина Григорівна)!
Лисак Анастасію, 11Б клас - ІІІ місце, фізика (вчитель Коваленко Валентина Григорівна)!
Фурсова Ігоря, 9Г клас - ІІІ місце, фізика (вчитель Коваленко Валентина Григорівна)!
Коваленка Сергія, 8Б клас - ІІІ місце, хімія (вчитель Кітляр Жанна Іванівна)!
Нурлаєву Ельвіну, 8В клас - ІІІ місце, історія (вчитель Джанова Наталія Олександрівна)!
Бондаренко Марію, 11Б клас - ІІІ місце (кращий результат), українська мова (вчитель Обіход Алла Олександрівна)!
Мітєву Христину, 7А клас - ІІІ місце (вчитель Полупан Катерина Вікторівна)!
П\'ясецьку Анну, 7А клас - ІІІ місце (вчитель Полупан Катерина Вікторівна)!
Одного кроку до перемоги не вистачило Мирошниченку Артему, 9Г клас - хімія,
Коломейцевій Христині, Ліньковій Тетяні, 10А клас - українська мова,але у них все ще попереду!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.11.2010 10:44
Вітаємо!
Вітаємо!
Керівництво Мелітопольського територіального відділення Малої Академії наук України
оголошує подяку Ліньковій Тетяні, 10А клас і Самойлович Ксенії, 9В клас
за активну участь в заходах до Дня української мови і писемності,
які відбулись 9 листопада в Малій Академії Наук!!!!!
15.11.2010 10:43
Вітаємо!
Вітаємо учасників конкурсу `Увага!Діти на дорозі`, відміченних орг.комітетом конкурсу
за активну участь подарунками та запрошенням на свято:
Лі Аліну, 8Б,
Куровець Юлію, 8Б,
Хасанову Валерію, 8Б,
Немикіну Віолетту, 7В,
Кравченко Мілану, 3А.
15.11.2010 10:43
Новина!
УВАГА!!!
9 листопада у НВК № 16 відкрився
ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ,
ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ
Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь!!!

ПЛАН ЗАХОДІВ ТИЖНЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ,ПРИСВЯЧЕНОГО ДНЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ



Дивитись фото:Тиждень української мови
09.11.2010 12:41
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою на чемпіонаті України
з вільної боротьби учня 9А класу Мурадьяна Єгора

ЗНАЙ НАШИХ!!!!
09.11.2010 09:22
Вітаємо!
Вітаємо Раду старшокласників з оновленням і поповненням!

Президент:
Саплін Станіслав, 11-Б.

Віце-президент:
Костюченко Христина, 11-А.

Міністерство освіти:
Гаркушка Дмитро, 10-Б;
Дударенко Галина, 11А.

Міністерство внутрішніх справ:
Соболєв Іван, 10-А;
Хріпко Марія, 10-А.

Міністерство розвитку та зовнішніх звязків:
Шамардак Артем, 11-А.

Міністерство милосердя:
Жмак Ірина, 11-А;
Каліна Анастасія, 9-А;
Дзюбан Марія, 9-А;
Дерезенко Альона, 11-А;
Пецевич Тетяна, 11-Б.

Міністерство культури:
Олешко Дмитро, 10-А;
Лінькова Тетяна, 10-А;
Панова Вікторія, 11-А;
Рулевська Анастасія, 11-Б.

Міністерство спорта:
Філобок Аліна, 9-Б;
Коваленко Лілія, 10-Б;
Лещенко Євген, 11-Б.

Міністерство екології:
Адаменко Анастасія, 9-Г;
Єрохіна Наталя, 9-Г.

Міністерство преси:
Ігнатьєва Дар`я, 10-Б;
Каліна Валерія, 11-Б кл.;
Познякова Катерина, 10-А;
Трало Вероніка, 9-В.

Бажаємо і чекаємо результативної співпраці!!!
09.11.2010 09:20
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою у міській грі "Ростоковские гонки"
5А клас (класний керівник Петрова Д.О.):
- у розважально-пізнавальній грі - ІІ місце;
- з туристичного орієнтування - ІІІ місце;
6А клас (класний керівник Пензова Н.Б.):
- у розважально-пізнавальній грі - ІІ місце;
- з туристичного орієнтування - І місце.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
01.11.2010 11:12
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100