22 січня 2020 р. Середа

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Відеороз'яснення Міністерства освіти
Реєстрація в 1 клас
Плани на місяць
Наша школа
ДПА/ЗНО
НАКАЗИ
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
БЕЗПЕКА

Шкільне харчування
Наша бібліотека
Законодавство
Блоги НВК №16

















Кафедри НВК №16:

web.gif

align="center">



Предметні ресурси:






 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітаємо
Косарєва Микиту, 6Г
за занятое ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з дзюдо!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.12.2010 08:03
Вітаємо
Лихачева Олександра, 10Б
за заняте ІІІ місце на зональних змаганнях 66 спартакіади з шахів!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.12.2010 08:03
Новина!
03.12.2010 01:16
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою на 5-ому Міжнародному турнірі
з вільної боротьби на приз ТДАТУ у м. Мелітополі,
що відбувся 27-28 листопада
учня 8А класу Солонського Алана - ІІ місце
та учня 9А класу Мурадьяна Єгора - ІІІ місце

ЗНАЙ НАШИХ!!!
03.12.2010 01:10
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з:
- креслення (вчитель Мартинкевич Галина Аркадіївна):
Трало Вероніку, 9В клас - ІІ місце (кращий результат!);
Зуєву Єлизавету, 9Б клас - ІІ місце;
Устьянцеву Аліну, 9В клас - ІІІ місце;
- російської мови:
Маркіну Вікторію, 11Б клас - ІІІ місце (вчителі Петрова Дар\\\'я Афанасіївна, Гетьман Галина Павлівна);
- географії:
Бондаренко Марію, 11Б клас - І місце (кращий результат) (вчитель Грабовець Олег Миколайович);
Лисак Анастасію, 11Б клас - ІІ місце (вчитель Ковпак Світлана Вікторівна);
Кузьменко Ольгу, 8В клас - ІІІ місце (вчитель Мажура Юлія Юріївна);
- веб-дизайн (вчителі Бабич Валентина Кирилівна, Шамичков Олександр Олександрович):
Резнікова Максима, 10А клас, Дінкова Владислава, 10Б клас - І місце;
Корягіна Миколу, 11Б клас - ІІІ місце;
- правознавства:
Пруденко Дарину, 10Б клас - ІІІ місце (вчитель Козача Ніна Михайлівна);

Одного кроку до перемоги не вистачило
Фурсову Ігорю, 9Г клас, Гаркушка Дмитру, 10Б клас - географія;
Позняковій Катерині, 10А клас, Пецевич Тетяні, Симоновій Ганні, 11Б клас - російська мова;
Овчарову Олександру, 11А клас - правознавство;
Гнатко Дар`ї, 11А клас, Коноваловій Шеллі, 9Б клас, Кузьменко Ользі, 8В клас - англійська мова.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
19.11.2010 12:53
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ(міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики:
Ступницького Віталія, 9Г клас - ІІ місце (вчитель Кононова Інна Володимирівна)!!!
Гаркушку Дмитра, 10Б клас - ІІІ місце (вчитель Ковбаса Алла Миколаївна)!!!
Одного кроку до перемоги не вистачило Лисак Анастасії (11Б клас), Фешиній Марії (6Б клас).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
17.11.2010 10:35
Віаємо!
11 листопада у нашій школі до Дня української писемності й мови відбулася гра для учнів 5-6 класів «Найкращий знавець української мови», у якій взяли участь по два представники з кожного класу.
Усі учасники продемонстрували гідні знання з української мови, відчули дух змагань,перевірили власний рівень знань. Випробовуючи себе в різних інтелектуальних конкурсах,переможцями стали учениці 6-А класу Гайдаєнко Яна і Гаркушка Діана,а також учениці 5В класу Ципак Вікторія та Єрошенкова Яна.
Дякуємо всім за участь та вітаємо переможців!!!!

ЗНАЙ НАШИХ!!!




16.11.2010 02:55
Вітаємо!
Вітаємо учениць 10-А класу, учасниць колективу спортивного танцю "Х-місія"
(керівник Кудінова І.Є.), з перемогою у Всеукраїнському турнірі "Кубок Донбасса - 2010",
що відбувся 6 листопада у Донецьку:
- Оніщенко Альону - ІІ місце;
- Хріпко Марію - ІІІ місце.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.11.2010 10:44
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ(міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
Ступницького Віталія, 9Г клас - І місце, фізика (вчитель Коваленко Валентина Григорівна);
ІІ місце (кращий результат), хімія (вчитель Кітляр Жанна Іванівна)!!!
Лихачова Олександра, 10Б клас - ІІІ місце, фізика (вчитель Коваленко Валентина Григорівна)!
Лисак Анастасію, 11Б клас - ІІІ місце, фізика (вчитель Коваленко Валентина Григорівна)!
Фурсова Ігоря, 9Г клас - ІІІ місце, фізика (вчитель Коваленко Валентина Григорівна)!
Коваленка Сергія, 8Б клас - ІІІ місце, хімія (вчитель Кітляр Жанна Іванівна)!
Нурлаєву Ельвіну, 8В клас - ІІІ місце, історія (вчитель Джанова Наталія Олександрівна)!
Бондаренко Марію, 11Б клас - ІІІ місце (кращий результат), українська мова (вчитель Обіход Алла Олександрівна)!
Мітєву Христину, 7А клас - ІІІ місце (вчитель Полупан Катерина Вікторівна)!
П\'ясецьку Анну, 7А клас - ІІІ місце (вчитель Полупан Катерина Вікторівна)!
Одного кроку до перемоги не вистачило Мирошниченку Артему, 9Г клас - хімія,
Коломейцевій Христині, Ліньковій Тетяні, 10А клас - українська мова,але у них все ще попереду!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.11.2010 10:44
Вітаємо!
Вітаємо!
Керівництво Мелітопольського територіального відділення Малої Академії наук України
оголошує подяку Ліньковій Тетяні, 10А клас і Самойлович Ксенії, 9В клас
за активну участь в заходах до Дня української мови і писемності,
які відбулись 9 листопада в Малій Академії Наук!!!!!
15.11.2010 10:43
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100