26 червня 2019 р. Середа

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Звернення Міністра освіти
Реєстрація в 1 клас
Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Шкільне харчування
Наша бібліотека
Законодавство
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16



















Кафедри НВК №16:

web.gif

matem.jpg

align="center">



Предметні ресурси:






 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітаємо!
Вітаємо учня економічного 5Б класу Цемко Андрія
з перемогою (ІІІ місце) у міському конкурсі
знавців математики "Зоряна година"
(вчитель Федько Олена Іванівна).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
21.12.2010 04:28
Вітаємо!
Вітаємо ученицю лінгвістичного 5А класу Токмакову Марію
з перемогою (ІІІ місце) у інтелектуальному конкурсі з німецької мови
(вчитель Стольнікова Вікторія Сергіївна).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
21.12.2010 04:28
Вітаємо!
Вітаємо!
Смирнова Микиту, 6А
Горбачову Олександру, 6Г
Дишловенко Олега, 8Г
за зайняте І місце у 66 міській спартакіаді з настільного тенісу!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
21.12.2010 04:27
Вітаємо!
Вітаємо!
Греблєва Іллю, 5А
Григорянца Артема, 6Б
Фролова Дмитра, 6Б
Муратова Рефата, 6В
Шамкіна Радіона, 6Г
за зайняте І місце у складі збірної команди з гандболу
на відкритому турнірі Запорізької області!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
21.12.2010 04:27
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з:
- німецької мови:
Куцих Світлану, 8А клас - ІІІ місце (вчителі Стольнікова Вікторія Сергіївна, Грабовець Олег Миколайович);
- екології:
Пецевич Тетяну, 11Б клас - ІІІ місце (вчитель Угарова Алла Анатоліївна);
- технічної праці:
Щербакова Дениса, 9В клас - ІІ місце (вчитель Каменецький Іван Іванович);
- інформатики:
Мирошниченка Артема, 9Г клас - ІІІ місце (вчителі Бабич Валентина Кирилівна, Шамичков Олександр Олександрович);
- економіки:
Пруденко Дарину, 10Б клас - ІІІ місце (вчитель Нечипоренко Любов Григорівна).

Одного кроку до перемоги не вистачило Бондаренко Марії, 11Б клас, астрономія;
Овчарову Олександру, 11А клас, історія рідного краю;
Костюченко Христині, Хрипко Олегу 11А клас, фізкультура.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
21.12.2010 04:23
Вітаємо
переможця ІІ (міського) етапу
Міжнародного конкурсу знавців української мови
Мітєву Христину, 7А клас - ІІ місце
(вчитель Білинська Катерина Вікторівна).
Один крок до перемоги залишився
Гойник Орині, 4А клас (вчитель Грибачова Майя Ігорівна) та
Бондаренко Марії, 11Б клас
(вчитель Обіход Алла Олександрівна).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.12.2010 08:55
Вітаємо
Косарєва Микиту, 6Г
за занятое ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з дзюдо!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.12.2010 08:03
Вітаємо
Лихачева Олександра, 10Б
за заняте ІІІ місце на зональних змаганнях 66 спартакіади з шахів!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.12.2010 08:03
Новина!
03.12.2010 01:16
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою на 5-ому Міжнародному турнірі
з вільної боротьби на приз ТДАТУ у м. Мелітополі,
що відбувся 27-28 листопада
учня 8А класу Солонського Алана - ІІ місце
та учня 9А класу Мурадьяна Єгора - ІІІ місце

ЗНАЙ НАШИХ!!!
03.12.2010 01:10
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99