21 січня 2020 р. Вівторок

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Відеороз'яснення Міністерства освіти
Реєстрація в 1 клас
Плани на місяць
Наша школа
ДПА/ЗНО
НАКАЗИ
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
БЕЗПЕКА

Шкільне харчування
Наша бібліотека
Законодавство
Блоги НВК №16

















Кафедри НВК №16:

web.gif

align="center">



Предметні ресурси:






 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
ВІТАЄМО!!!
ВІТАЄМО!!!

Лауреатів міського фестивалю
Таланти твої, Запорізький краю» у жанрах:

Вокал:
Сущенко Юлія, 8 – В клас;
Яковенко Денис, 2 – Б клас.
Кер. Філіпова О.Г.

Музичне мистецтво:
Дует скрипалів «Гармонія»:
Мартинюк Софія, 7 – А клас
Мітєва Христина, 7 – А клас
Кер. Погорелова В.Г.

Хореографія:
ЦСТ «Х-місія» у складі:
1. Єрошенкова Вікторія, 9Б клас
2. Гнатко Юлія, 8В клас
3. Юдіна Олександра, 8В клас
4. Нурлаєва Ельвіна, 8В клас
5. Хрипко Марія, 10А клас
6. Радченко Вікторія, 8В клас
7. Колодій Ольга, 7Г клас
Кер. Кудінова І.Є.

Знай наших!!!
14.04.2011 02:37
ВІТАЄМО!!!
ВІТАЄМО!!!

Команду НВК №16 у складі:

1. Сиромятникова Марія, 6Б клас
2. Швестко Назарій, 6Б клас
3. Никитенко Андрій, 6Б клас
4. Фешина Марія, 6Б клас
5. Колосов В`ячеслав, 6Б клас

за зайняте І місце
у міській грі «Запорізька Січ – билинний край»

Кер. команди Кузменко Н.О.

Знай наших!!!`
14.04.2011 02:36
Оновлення!
На нашому сайті запрацював форум!


Дивитись Форум

та лічильник відвідувань:
06.04.2011 02:41
Вітаємо!
05.03.2011 11:28
Вітаємо!
Вітаємо переможців шкільних змагань з кульової стрільби,
присвячених вшануванню памяті Героїв Крут
серед 9-х класів:
- Зінковський Артур (9-В клас) - І місце (з результатом 37 очок);
- Жуков Артем (9-Б клас) - ІІ місце (з результатом 36 очок);
- Нелипа Владислав (9-Г клас) - ІІІ місце (з результатом 32 очка);
- команда 9-Г класу з почесним званням "Найкращий стрільці" (із загальнокомандним результатом 109 очок);
серед 10-11-х класів:
-Єфименко Ростислав (11-Б клас) - І місце (з результатом 28 очок);
- Педак В'ячеслав (10-А клас) - ІІ місце (з результатом 23 очка);
- Гаркушка Дмитро (10-Б клас) - ІІ місце (з результатом 23 очка);
- команда 11-Б класу з почесним званням "Найкращі стрільці" (із загальнокомандним результатом 8 балів).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
03.03.2011 02:34
05.05.2011 02:19
Вітаємо!
Вітаємо Зуєву Єлизавету (9Б клас)
з перемогою - І місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку
"Безпека та мир в Україні" за роботу
"Україна - держава європейська" (керівник Вишневська В.А.)!!!


ЗНАЙ НАШИХ!!!
28.02.2011 11:04
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою у танцювальних змаганнях "Дніпровська хвиля"
(18-20 лютого, м. Дніпропетровськ):
- Альону Онищенко, 10А клас - І місце в категорії "Молодь. І ліга";
- Діану Львову, 1Б клас - ІІ місце в категорії "Діти. Диско".

ЗНАЙ НАШИХ!!!
28.02.2011 08:52
Вітаємо!
Вітаємо Соколова Данила, учня 5-В класу, за зайняте І місце у відкритому турнірі
Мелітопольської районної ДЮСШ з вільної боротьби до Дня захисника Вітчизни
серед юнаків 1999 р.н.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
28.02.2011 08:52
Вітаємо!

Дорогие наши юноши и мужчины!
Поздравляем вас с праздником
мужества, верности долгу,
беззаветной любви к Родине!

В прекрасном имени МУЖЧИНА
Сложились мужество и стать,
Уменье думать и мечтать,
Быть вдохновенным без причины,
Уметь любить, уметь дарить.
Всегда необходимым быть!..
Оберегает пусть судьба
От лжи, предательства, обмана.
Дорога жизни пусть всегда
Цветущей будет, без изъяна!
23.02.2011 11:44
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100