21 серпня 2019 р. Середа

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Звернення Міністра освіти
Реєстрація в 1 клас
Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Шкільне харчування
Наша бібліотека
Законодавство
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16



















Кафедри НВК №16:

web.gif

matem.jpg

align="center">



Предметні ресурси:






 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітаємо!
Команду НВК №16
з перемогою (ІІ місце) у зональних змаганнях
обласного туру Всеукраїнського фестивалю
«Нащадки козацької слави»

1. Гостіщева Анастасія, 5Б клас
2. Пепельжи Андрій, 5Г клас
3. Іщенко Олег, 5А клас
4. Соколов Данило, 5В клас
5. Горбачова Олександра, 6Г клас
6. Наумова Анастасія, 7В клас
7. Зайко Катерина, 7В клас
8. Никитенко Ігор, 8В клас
9. Кононова Юлія, 8А клас
10. Солонський Алан, 8А клас
11. Єрошенкова Вікторія, 9Б клас
12. Малінін Єгор, 9А клас
13. Каліна Анастасія, 9А клас
14. Максименко Дмитро, 10А клас

Кер. команди Кириленко Л.В., Кольцова С.С.

Знай наших!!!
18.04.2011 03:56
ВІТАЄМО!!!
ДРУЖИНУ ЮНИХ РЯТІВНИКІВ
НВК №16

у складі:
1. Андрющенко Катерина 9 Г
2. Сущенко Юлія 8 Г
3. Арапан Микита 8 В
4. Глєбов Владислав 8 А
5. Донець Костянтин 8 А
6. Кононова Юлія 8 А

Кер. команди Филипенко Н.М.


за зайняте ІІІ місце
у міському етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮР

Знай наших!!!
15.04.2011 12:12
Вітаємо !
Вітаємо збірну команду НВК № 16
за зайняте ІІ місце у міському етапі змагань
з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч»

Склад команди:

1. Пепельжи Андрій 5-Г;
2. Попов В’ячеслав – 6-В кл.;
3. Кабалюк Дмитро – 7-Г кл.;
4. Шерстюк В’ячеслав – 5-Б кл.;
5. Яковенко Ігор - 5-В кл.;
6. Кудрявцев Олександр – 5-В кл.;
7. Колесун Данило –5 -В кл.;
8. Іщенко Олег – 5-А кл.;
9. Неліпа Олександр – 5-А кл.;
10.Плахотін Данило - 5-А кл.;
11.Греблєв Ілля - 5-А кл.;
12.Нікітін Олександр – 6-Акл;
13.Коневцев Владислав – 4-Г кл.;
14.Швестко Назар – 6-Б кл.;
15.Сімбаєв Дмитро – 6-В

Керівник учитель фізкультури Науменко О.О.

Знай наших!
15.04.2011 11:19
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:
- Ступницького Віталія, 9Г клас - ІІІ місце, хімія;
- Жмак Ірину, 11А клас - ІІІ місце, психологія;
- Чипігіна Артема, 10Б клас - І місце, математика;
- Лисак Анастасію, 11Б клас - ІІІ місце, математика;
- Бондаренко Марію, 11Б клас - І місце, географія.
Бажаємо успіхів Бондаренко Марії на ІІІ (державному) етапі Конкурсу!!!


ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.04.2011 08:26
05.05.2011 02:20
ВІТАЄМО!!!
Лауреата міського фестивалю
«Таланти твої, Запорізький краю»,
учасника фольклорного гурту «Коляда»

Герасимова Микиту,
1-А клас

Знай наших!!!
15.04.2011 08:25
ВІТАЄМО!!!
Команду НВК №16
за зайняте ІІ місце
у міському фестивалі з пропаганди здорового способу життя «Обери життя»

1. Мирошкін Олександр, 9А клас
2. Баздирєв Олексій, 9А клас
3. Стеценко Катерина, 9А клас
4. Данилевич Марія, 9А клас
5. Дзюбан Марія, 9А клас
6. Гніпель Дар`я, 9А клас
7. Гузеєва Анастасія, 9А клас

Кер. команди Лапіна О.О.


Знай наших!!!
15.04.2011 08:23
ВІТАЄМО!!!
Команду НВК №16
з перемогою у міському етапі Всеукраїнського фестивалю
«Нащадки козацької слави»

1. Гостіщева Анастасія, 5Б клас
2. Пепельжи Андрій, 5Г клас
3. Іщенко Олег, 5А клас
4. Соколов Данило, 5В клас
5. Горбачова Олександра, 6Г клас
6. Наумова Анастасія, 7В клас
7. Зайко Катерина, 7В клас
8. Никитенко Ігор, 8В клас
9. Кононова Юлія, 8А клас
10. Солонський Алан, 8А клас
11. Єрошенкова Вікторія, 9Б клас
12. Малінін Єгор, 9А клас
13. Каліна Анастасія, 9А клас
14. Максименко Дмитро, 10А клас

Кер. команди Кириленко Л.В.

Знай наших!!!
14.04.2011 02:41
ВІТАЄМО!!!
ВІТАЄМО!!!

Дипломантів фестивалю
«Таланти твої, Запорізький краю»
фольклорний гурт «Коляда» :

1. Чернишова Поліна, 1В клас
2. Герасімов Микита, 1А клас
3. Корнієнко Радміла, 1А клас
4. Митєва Марія, 1А клас
5. Атаманюк Лоліта, 5В клас
6. Дмитренко Олег, 5В клас
7. Єрошенкова Вікторія, 5В клас
8. Соколов Данило, 5В клас
9. Мережко В`ячеслав, 5В клас
10. Саломасова Катерина, 5В клас
11. Міхова Олександра, 5В клас
12. Ципак Вікторія,5В клас
13. Токарєва Аліна, 5В клас
14. Ніколенко Дана, 5В клас
15. Сергієнко Єлізавета, 5В клас

Кер. Варлакова С.В.


Знай наших!!!
14.04.2011 02:38
ВІТАЄМО!!!
ВІТАЄМО!!!

Лауреатів міського фестивалю
Таланти твої, Запорізький краю» у жанрах:

Вокал:
Сущенко Юлія, 8 – В клас;
Яковенко Денис, 2 – Б клас.
Кер. Філіпова О.Г.

Музичне мистецтво:
Дует скрипалів «Гармонія»:
Мартинюк Софія, 7 – А клас
Мітєва Христина, 7 – А клас
Кер. Погорелова В.Г.

Хореографія:
ЦСТ «Х-місія» у складі:
1. Єрошенкова Вікторія, 9Б клас
2. Гнатко Юлія, 8В клас
3. Юдіна Олександра, 8В клас
4. Нурлаєва Ельвіна, 8В клас
5. Хрипко Марія, 10А клас
6. Радченко Вікторія, 8В клас
7. Колодій Ольга, 7Г клас
Кер. Кудінова І.Є.

Знай наших!!!
14.04.2011 02:37
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99