18 лютого 2018 р. Неділя

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Віртуальний тур

Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Наша бібліотека
Законодавство
Мікрорайон НВК №16
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16















Кафедри НВК №16:

web.gif

Work.gif

matem.jpg







Предметні ресурси:



















http://pedpresa.com/

pld.org.ua


 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Оновлення.
Нові фото, дивитись:

Перше вересня 2010


День спорту 2010


Прикольна п`ятниця,виставка `Дари Мелітополю`
24.09.2010 03:55
Новина!
14.09.2010 08:55
Вітаємо!
Вітаємо ученицю 10-А класу Оніщенко Альону
з перемогою (ІІІ місце) на відкритій першості
України з сучасних танців 1-6 липня 2010 року у місті Євпаторія.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
07.09.2010 09:00
Вітаємо!

Шановні колеги, учні, батьки учнів!!!
Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості,
доброти і людяності.Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий,
цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання,
до нових звершень, до самостійного життя.
Бажаємо підкорити нові вершини знань,
зустріти добрих і надійних друзів
та досягти омріяної мети.
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожне серце, кожну родину!

Адміністрація,
профспілковий комітет НВК № 16


31.08.2010 03:12
Нові фото!
Вітаємо учнів, учителів, батьків, співпрацівників
НВК № 16 зі святом Останнього дзвоника!
Вітаємо випускників 11-х класів з одержанням атестатів `зрілості` !
Вітаємо Бондар Дар`ю, Горшкову Христину (11-А кл.), Ушакову Катерину (11-Б кл.),
Деревянко Ксенію, Федорову Альону (11-В кл.) з відзначенням за найкращі успіхи у навчанні медалями.
Бажаємо гарного літнього відпочинку та успіхів у всіх справах!!!

дивитись:
http://uvk16.h18.ru/gal/index.php?get=26



09.06.2010 02:05
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою у фіналі міської гри-випробування "Котигорошко"
команду 8-А класу (класний керівник Лапіна О.О.) - ІІ місце;
команду 8-В класу (класний керівник Омельченко Н.В.) - ІІІ місце
20.05.2010 08:22
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою
"Самый классный класс" продовжується!!!
На цьому тижні перемогу - І місце - здобув
6-Б клас (класний керівник Трифаничева Олена Миколаївна)
- 0,7 балів у номінації "Наивысшие показатели роста успеваемости"

ЗНАЙ НАШИХ!!!
04.05.2010 03:17
Повідомлення
Сайт на реконструкції, можливі тимчасові помилки в роботі сайту.
29.04.2010 07:24
Вітіємо!!
ВІТАЄМО команду НВК № 16 у складі:
1. Кононова Юлія – 7А клас;
2. Солонський Алан – 7А клас;
3. Каліна Анастасія – 8А клас;
4. Рузієва Карина – 9А клас;
5. Малінін Єгор – 8А клас;
6. Максименко Дмитро – 9А клас;
7. Ремез Карен – 6Г клас;
8. Єфименко Ростислав – 10Б клас;
9. Костюченко Христина – 10А клас;
10. Русєєв Анатолій – 6В клас;
11. Зайко Катерина – 6В клас;
12. Кілафли Анастасія – 6А клас;
13. Толовіков Максим – 5Г клас;
14. Горбачова Олександра – 5Г клас
та керівників Дику Тетяну Сергіївну,
Кириленко Ларису Василівну,
Кольцову Світлану Станіславівну
з перемогою - ІІ місце - у обласному етапі фестивалю
"Нащадки козацької слави" у місті Енергодар!
29.04.2010 03:58
Вітаємо!
ВІТАЄМО команду НВК № 16 у складі:
1. Кононова Юлія – 7А клас;
2. Солонський Алан – 7А клас;
3. Каліна Анастасія – 8А клас;
4. Рузієва Карина – 9А клас;
5. Малінін Єгор – 8А клас;
6. Максименко Дмитро – 9А клас;
7. Ремез Карен – 6Г клас;
8. Єфименко Ростислав – 10Б клас;
9. Костюченко Христина – 10А клас;
10. Русєєв Анатолій – 6В клас;
11. Зайко Катерина – 6В клас;
12. Кілафли Анастасія – 6А клас;
13. Толовіков Максим – 5Г клас;
14. Горбачова Олександра – 5Г клас
та керівників Дику Тетяну Сергіївну,
Кириленко Ларису Василівну,
Кольцову Світлану Станіславівну
з перемогою - І місце - у ІІ турі (регіональному)
фізкультурно-патріотичного фестивалю
"Нащадки козацької слави"!


ВІТАЄМО!!!
Кононову Юлію та Максименко Дмитра за кращий результат у змаганнях "Стрибок в довжину з місця",
Єфіменко Ростислава за кращий результат у змаганнях "Човниковий біг"
ІІ туру фізкультурно-патріотичного фестивалю "Нащадки козацької слави".

ЗНАЙ НАШИХ!!!
16.04.2010 03:06
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92