19 листопада 2017 р. Неділя

Головне меню 


Головна
СТАТУТ НВК№16
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Галерея

Віртуальний тур

МИ-ІНТЕРКУЛЬТУРНІ

ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА

Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Наша бібліотека
Законодавство
Мікрорайон НВК №16
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16















Кафедри НВК №16:

web.gif

Work.gif

matem.jpg







Предметні ресурси:



















http://pedpresa.com/

pld.org.ua


 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Повідомлення
Сайт на реконструкції, можливі тимчасові помилки в роботі сайту.
29.04.2010 07:24
Вітіємо!!
ВІТАЄМО команду НВК № 16 у складі:
1. Кононова Юлія – 7А клас;
2. Солонський Алан – 7А клас;
3. Каліна Анастасія – 8А клас;
4. Рузієва Карина – 9А клас;
5. Малінін Єгор – 8А клас;
6. Максименко Дмитро – 9А клас;
7. Ремез Карен – 6Г клас;
8. Єфименко Ростислав – 10Б клас;
9. Костюченко Христина – 10А клас;
10. Русєєв Анатолій – 6В клас;
11. Зайко Катерина – 6В клас;
12. Кілафли Анастасія – 6А клас;
13. Толовіков Максим – 5Г клас;
14. Горбачова Олександра – 5Г клас
та керівників Дику Тетяну Сергіївну,
Кириленко Ларису Василівну,
Кольцову Світлану Станіславівну
з перемогою - ІІ місце - у обласному етапі фестивалю
"Нащадки козацької слави" у місті Енергодар!
29.04.2010 03:58
Вітаємо!
ВІТАЄМО команду НВК № 16 у складі:
1. Кононова Юлія – 7А клас;
2. Солонський Алан – 7А клас;
3. Каліна Анастасія – 8А клас;
4. Рузієва Карина – 9А клас;
5. Малінін Єгор – 8А клас;
6. Максименко Дмитро – 9А клас;
7. Ремез Карен – 6Г клас;
8. Єфименко Ростислав – 10Б клас;
9. Костюченко Христина – 10А клас;
10. Русєєв Анатолій – 6В клас;
11. Зайко Катерина – 6В клас;
12. Кілафли Анастасія – 6А клас;
13. Толовіков Максим – 5Г клас;
14. Горбачова Олександра – 5Г клас
та керівників Дику Тетяну Сергіївну,
Кириленко Ларису Василівну,
Кольцову Світлану Станіславівну
з перемогою - І місце - у ІІ турі (регіональному)
фізкультурно-патріотичного фестивалю
"Нащадки козацької слави"!


ВІТАЄМО!!!
Кононову Юлію та Максименко Дмитра за кращий результат у змаганнях "Стрибок в довжину з місця",
Єфіменко Ростислава за кращий результат у змаганнях "Човниковий біг"
ІІ туру фізкультурно-патріотичного фестивалю "Нащадки козацької слави".

ЗНАЙ НАШИХ!!!
16.04.2010 03:06
Вітаємо!
Вітаємо учнів 6-А класу:
Кілафли Анастасію,
Зіненко Михайла,
Букрєєва Віталія,
Ністратову Анастасію,
Мартинюк Софію,
Митєву Кристину,
П'ясецьку Ганну,
Лапіну Марину,
Кім Яна,
Тарасенко Влада,
Гордевського Микиту,
Чаусова Сергія,
Кирилова Єгора,
Зотова Дмитра,
Ротову Маргариту
з успішним завершенням навчального курсу
"Комп'ютерні технології для місцевої спільноти"
в рамках програми Intel "Шлях до успіху", отриманням сертифікатів
та реалізацією соціальних проектів:
- "Допоможи дітям учитися";
- "Ми проти паління";
- "Популяризуємо чеську культуру у Мелітополі"
(викладач курсу - вчитель англійської мови Тарасенко Ольга Валеріївна).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
12.04.2010 02:49
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою
Бондаренко Марію, 10-Б клас
та вчителя інформатики
Бабич Валентину Кирилівну
у міському етапі Всеукраїнського конкурсу
з інформатики "Інтершкола" - І місце.
Бажаємо успіхів на обласному етапі!!!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
09.04.2010 02:20
Вітаємо!!!
Вітаємо!!!
Кафедру вчителів початкових класів
з перемогою в міському конкурсі мультимедійних презентацій
методичних об'єднань вчителів початкових класів - І місце.
Керівник кафедри Грибачова Майя Ігорівна.

ЗНАЙ НАШИХ!!!

09.04.2010 02:19
Вітаємо!
Вітаємо педагогічний колектив НВК № 16
з нагородженням Дипломом Міжнародної виставки
\"Сучасні навчальні заклади - 2010\"
за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти!!!
ЗНАЙ НАШИХ!!!

07.04.2010 04:30
Вітаємо!
Вітаємо колектив НВК №16 з перемогою в обласному етапі
Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт МАН України
у 2009-2010 н.р. - І місце серед шкіл міста Мелітополя!
Перемогу здобули учні:
Оганнісян Грізельду, 11-Б кл.;
Тен Аліну, 11-Б кл.;
Тен Ксенію, 11-А кл.;
Симоненко Уляну, 11-Б кл.;
Боглаєва Дмитра, 10-А кл.;
Соболєва Івана, 9-В кл.;
Лінькову Тетяну, 9-В кл.;
Дерезенко Альону, 10-А кл.;
Корягіна Миколу, 10-Б кл.;
Дзюбан Марію, 8-А кл.;
Бондаренко Марію, 10-Б кл.;
Лисак Анастасію, 10-Б кл.;
Бондар Дар´ю, 11-А кл.;
та керівників:
Богослав Ірину Ігорівну,
Ковальську Олену Валеріївну,
Лапіну Оксану Олександрівну,
Мажуру Юлію Юріївну,
Іващенко Сніжану Миколаївну,
викладачів МАН.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
07.04.2010 04:23
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою в обласному турі
Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції
учнівської молоді "Історія міст і сіл України"
(номінація "Нарис - опис міста (села)")
за зайняте ІІІ місце учнів:
Гур´єва Вадима, 6-В кл.;
Матвієнко Владислава, 6-В кл.;
Зайко Катерину, 6-В кл.;
Наумову Анастасію, 6-В кл.;
Трало Вероніку, 8-В кл.;
Шалімову Вікторію, 8-В кл.
Шарко Євгена, 8-В кл.
та керівників Кузменко Н.О., Омельченко Н.В.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
07.04.2010 04:22
Вітаємо!
Шептицьку Русану, Дерезу Володимира, 10Б клас (керівник-вчитель географії і економіки Мажура
Юлія Юріївна, консультант-вчитель економіки Нечипоренко Любов Григорівна) з перемогою
в міському конкурсі "Економічний марафон" - ІІ місце!!!
Бізнес-проект нашої команди щодо "відновлення" міського кінотеатру "Перемога"
отримав високу оцінку компетентного журі конкурсу!!!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
06.04.2010 11:47
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90