10 грудня 2019 р. Вівторок

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Відеороз'яснення Міністерства освіти
Реєстрація в 1 клас
Плани на місяць
Наша школа
ДПА/ЗНО
НАКАЗИ
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
БЕЗПЕКА

Шкільне харчування
Наша бібліотека
Законодавство
Блоги НВК №16

















Кафедри НВК №16:

web.gif

align="center">



Предметні ресурси:






 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітаємо!
Вітаємо Зеленова Микиту, учня 10-Б класу, з перемогою на Всеукраїнському турнірі з бальних танців у Харкові.

ЗНАЙ НАШИХ!!!



08.12.2011 11:07
Вітаємо!
Вітаємо лауреатів міського фестивалю національних культур «Ми України доньки і сини» Грабового Михайла, 10А (керівник Филиппова О.Г.),Афанасьєва Януша, 4Г і Оглу Ніну, 4Г (керівник Пилипенкова С.С.)

З н а й н а ш и х !!!
07.12.2011 11:27
Вітаємо!
Вітаємо ученицю 6-В класу Єрошенкову Яну з перемогою у міському конкурсі «Світ без насилля» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля»!

ЗНАЙ НАШИХ!
05.12.2011 08:42
Вітаємо!
Вітаємо команду НВК № 16 за зайняте І місце у міському етапі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів «Нащадки козацької слави» у складі:

Арестенко Артур – 5В клас
Фурсова Катерина –5А клас
Іщенко Олег – 6А клас
Гостищева Анастасія – 6Б клас
Долгопятова Анастасія –7Г клас
Толовіков Максим –7Гклас
Наумова Анастасія –8В клас
Зайко Катерина – 8В клас
Никитенко Ігор –9В клас
Кононова Юлія – 9А клас
Каліна Анастасія –10А клас
Мельник Денис–5А клас
Бабакін Владислав – 9В клас
Кузьменко Владислав –9А клас
Єрошенкова Вікторія – 10Б клас
Солонський Алан – 9А клас
Глєбов Владислав – 9А клас

та керівників команди Мельник Є.О., Кириленко Л.В.!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
Бажаємо успіхів на обласному етапі!
Т А К Т Р И М А Т И !
05.12.2011 08:40
Вітаємо!
Сущенко Юлію,ученицю 9-В класу з перемогою у І турі міського конкурсу юних талантів «Зоряний дощ»
(керівник Філіппова О.Г.)
Так тримати!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
29.11.2011 01:30
Вітаємо!
Вітаємо переможців обласного фестивалю-огляду "Таланти твої, Запорізький краю!"
у номінації "Інструментальна музика" - І місце - дует скрипалів "Гармонія" у складі учениць 8А класу
Мартинюк Софії та Мітєвої Кристини під керівництвом Погорелової В.Г.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
29.11.2011 01:29
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ(міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
* з креслення (11.11.2011р.):
- Трало Вероніку, 10В клас - І місце, вчитель Мартинкевич Г.А.;

* з трудового навчання (12.11.2011р.):
- Верхогляд Анастасію, 9Б клас - ІІІ місце, вчитель Харченко О.О.;
- Заболотного Артема, 9Б клас - ІІІ місце, вчитель Каменецький І.І.;

* з інформатики (13.11.2011р.):
- Мирошниченко Артема, 10Б клас - ІІІ місце, вчитель Бабич В.К.;

* з української мови та літератури (14.11.2011р.):
- Мітєву Кристину, 8А клас - ІІІ місце, вчителі Кізілова Г.О., Момот В.М.;
- Зайко Катерину, 8В клас - ІІІ місце, вчитель Момот В.М.;

* з екології рідного краю (16.11.2011р.):
- Ігнатьєву Дар’ю, 11Б клас - ІІІ місце, вчитель Угарова А.А.;

* з правознавства (16.11.2011р.):
- Кузьменко Ольгу, 9В клас - ІІІ місце, вчитель Козача Н.М.;

* з хімії (17.11.2011р.):
- Ступницького Віталія, 10Б клас - ІІ місце, вчитель Кітляр Ж.І.;
- Мирошниченка Артема, 10Б клас - ІІІ місце, вчитель Кітляр Ж.І.;

* з французької мови (17.11.2011р.):
- Стеценко Катерину, 10А клас - ІІ місце, вчитель Ільєнко Т.В.;
- Коньшину Юлію, 10А клас - ІІІ місце, вчитель Ільєнко Т.В.

* з російської мови (18.11.2011р.):
- Андрющенко Катерину, 10Б клас - ІІІ місце, вчителі Петрова Д.О., Гетьман Г.П.;

* з ІТ-технологій (20.11.2011р.):
- Скрипець Вікторію, 11Б клас - ІІ місце, вчитель Шамичков О.О.;
- Мішустіна Артура, 10Б клас - ІІ місце, вчитель Бабич В.К.

Одного кроку до перемоги не вистачило на олімпіадах з німецької мови Куцих Світлані, 9А клас,
з астрономії Рибаку Владиславу, 11Б клас, з біології Лихачову Олександру, 11Б клас,
з правознавства Пруденко Дарині, 11Б клас, з російської мови Юрлагній Валерії, 9А клас,
з англійської мови Горбань Ілоні, 11А клас - ІV місця.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
29.11.2011 01:28
Вітаємо!
Вітаємо Грабового Михайла, 10А клас - лауреата третьої премії Міжнародного вокального фестивалю "Пам'ять двох сердець" (м. Кишинев, Молдова).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.11.2011 08:47
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ(міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

* з історії (07.11.2011р.):
- Нурлаєву Ельвіну, 9В клас - ІІ місце, вчитель Джанова Н.О.;
- Обіход Наталію, 9В клас - ІІ місце, вчитель Джанова Н.О.;
- Матвієнка Владислава, 8В клас - ІІІ місце, вчитель Кузменко Н.О.;

* з математики (08.11.2011р.):
- Гаркушку Дмитра, 11Б клас - ІІ місце, вчитель Ковбаса А.М.;
- Ступницького Віталія, 10Б клас - ІІІ місце, вчитель Ковбаса А.М.;
одного кроку до перемоги не вистачило Фурсову Ігорю, 10Б клас - ІV місце;

* з географії (09.11.2011р.):
- Кузьменко Ольгу, 9В клас - ІІ місце, вчитель Мажура Ю.Ю.;
- Гаркушку Дмитра, 11Б клас - ІІІ місце, вчитель Ковпак С.В.;
одного кроку до перемоги не вистачило Фешиній Марії, 7Б клас - ІV місце;
Сімонову Данилу, 9Г клас - V місце;

* з олімпіади `Юні знавці Біблії` (09.11.2011р.):
- Цокало Івана, 11А клас - ІІІ місце;

* з фізики (10.11.2011р.):
- Ступницького Віталія, 10Б клас - І місце, вчитель Коваленко В.Г.;
- Фурсова Ігоря, 10Б клас - ІІІ місце, вчитель Коваленко В.Г.;
- Лихачова Олександра, 11Б клас - ІІІ місце, вчитель Коваленко В.Г.

ЗНАЙ НАШИХ!!!!!!!
11.11.2011 04:29
Вітаємо!
Вітаємо ученицю 5-Г кл. Овсяннікову Д. та її керівника Литвиненко Ю.В. з перемогою (5 кубків) на Міжнародному турнірі
зі спортивних бальних танців у Великобританії.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
07.11.2011 01:31
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100