19 вересня 2017 р. Вівторок

Головне меню 


Головна
СТАТУТ НВК№16
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Галерея

Віртуальний тур

МИ-ІНТЕРКУЛЬТУРНІ

ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА

Річні плани
Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Наша бібліотека
Законодавство
Мікрорайон НВК №16
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16













Кафедри НВК №16:

Banner.gif

web.gif

Work.gif

matem.jpg







Предметні ресурси:



















http://pedpresa.com/

pld.org.ua


 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ(міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики:
Ступницького Віталія, 9Г клас - ІІ місце (вчитель Кононова Інна Володимирівна)!!!
Гаркушку Дмитра, 10Б клас - ІІІ місце (вчитель Ковбаса Алла Миколаївна)!!!
Одного кроку до перемоги не вистачило Лисак Анастасії (11Б клас), Фешиній Марії (6Б клас).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
17.11.2010 10:35
Віаємо!
11 листопада у нашій школі до Дня української писемності й мови відбулася гра для учнів 5-6 класів «Найкращий знавець української мови», у якій взяли участь по два представники з кожного класу.
Усі учасники продемонстрували гідні знання з української мови, відчули дух змагань,перевірили власний рівень знань. Випробовуючи себе в різних інтелектуальних конкурсах,переможцями стали учениці 6-А класу Гайдаєнко Яна і Гаркушка Діана,а також учениці 5В класу Ципак Вікторія та Єрошенкова Яна.
Дякуємо всім за участь та вітаємо переможців!!!!

ЗНАЙ НАШИХ!!!




16.11.2010 02:55
Вітаємо!
Вітаємо учениць 10-А класу, учасниць колективу спортивного танцю "Х-місія"
(керівник Кудінова І.Є.), з перемогою у Всеукраїнському турнірі "Кубок Донбасса - 2010",
що відбувся 6 листопада у Донецьку:
- Оніщенко Альону - ІІ місце;
- Хріпко Марію - ІІІ місце.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.11.2010 10:44
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ(міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
Ступницького Віталія, 9Г клас - І місце, фізика (вчитель Коваленко Валентина Григорівна);
ІІ місце (кращий результат), хімія (вчитель Кітляр Жанна Іванівна)!!!
Лихачова Олександра, 10Б клас - ІІІ місце, фізика (вчитель Коваленко Валентина Григорівна)!
Лисак Анастасію, 11Б клас - ІІІ місце, фізика (вчитель Коваленко Валентина Григорівна)!
Фурсова Ігоря, 9Г клас - ІІІ місце, фізика (вчитель Коваленко Валентина Григорівна)!
Коваленка Сергія, 8Б клас - ІІІ місце, хімія (вчитель Кітляр Жанна Іванівна)!
Нурлаєву Ельвіну, 8В клас - ІІІ місце, історія (вчитель Джанова Наталія Олександрівна)!
Бондаренко Марію, 11Б клас - ІІІ місце (кращий результат), українська мова (вчитель Обіход Алла Олександрівна)!
Мітєву Христину, 7А клас - ІІІ місце (вчитель Полупан Катерина Вікторівна)!
П\'ясецьку Анну, 7А клас - ІІІ місце (вчитель Полупан Катерина Вікторівна)!
Одного кроку до перемоги не вистачило Мирошниченку Артему, 9Г клас - хімія,
Коломейцевій Христині, Ліньковій Тетяні, 10А клас - українська мова,але у них все ще попереду!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.11.2010 10:44
Вітаємо!
Вітаємо!
Керівництво Мелітопольського територіального відділення Малої Академії наук України
оголошує подяку Ліньковій Тетяні, 10А клас і Самойлович Ксенії, 9В клас
за активну участь в заходах до Дня української мови і писемності,
які відбулись 9 листопада в Малій Академії Наук!!!!!
15.11.2010 10:43
Вітаємо!
Вітаємо учасників конкурсу `Увага!Діти на дорозі`, відміченних орг.комітетом конкурсу
за активну участь подарунками та запрошенням на свято:
Лі Аліну, 8Б,
Куровець Юлію, 8Б,
Хасанову Валерію, 8Б,
Немикіну Віолетту, 7В,
Кравченко Мілану, 3А.
15.11.2010 10:43
Новина!
УВАГА!!!
9 листопада у НВК № 16 відкрився
ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ,
ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ
Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь!!!

ПЛАН ЗАХОДІВ ТИЖНЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ,ПРИСВЯЧЕНОГО ДНЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ



Дивитись фото:Тиждень української мови
09.11.2010 12:41
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою на чемпіонаті України
з вільної боротьби учня 9А класу Мурадьяна Єгора

ЗНАЙ НАШИХ!!!!
09.11.2010 09:22
Вітаємо!
Вітаємо Раду старшокласників з оновленням і поповненням!

Президент:
Саплін Станіслав, 11-Б.

Віце-президент:
Костюченко Христина, 11-А.

Міністерство освіти:
Гаркушка Дмитро, 10-Б;
Дударенко Галина, 11А.

Міністерство внутрішніх справ:
Соболєв Іван, 10-А;
Хріпко Марія, 10-А.

Міністерство розвитку та зовнішніх звязків:
Шамардак Артем, 11-А.

Міністерство милосердя:
Жмак Ірина, 11-А;
Каліна Анастасія, 9-А;
Дзюбан Марія, 9-А;
Дерезенко Альона, 11-А;
Пецевич Тетяна, 11-Б.

Міністерство культури:
Олешко Дмитро, 10-А;
Лінькова Тетяна, 10-А;
Панова Вікторія, 11-А;
Рулевська Анастасія, 11-Б.

Міністерство спорта:
Філобок Аліна, 9-Б;
Коваленко Лілія, 10-Б;
Лещенко Євген, 11-Б.

Міністерство екології:
Адаменко Анастасія, 9-Г;
Єрохіна Наталя, 9-Г.

Міністерство преси:
Ігнатьєва Дар`я, 10-Б;
Каліна Валерія, 11-Б кл.;
Познякова Катерина, 10-А;
Трало Вероніка, 9-В.

Бажаємо і чекаємо результативної співпраці!!!
09.11.2010 09:20
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою у міській грі "Ростоковские гонки"
5А клас (класний керівник Петрова Д.О.):
- у розважально-пізнавальній грі - ІІ місце;
- з туристичного орієнтування - ІІІ місце;
6А клас (класний керівник Пензова Н.Б.):
- у розважально-пізнавальній грі - ІІ місце;
- з туристичного орієнтування - І місце.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
01.11.2010 11:12
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88