19 вересня 2017 р. Вівторок

Головне меню 


Головна
СТАТУТ НВК№16
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Галерея

Віртуальний тур

МИ-ІНТЕРКУЛЬТУРНІ

ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА

Річні плани
Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Наша бібліотека
Законодавство
Мікрорайон НВК №16
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16













Кафедри НВК №16:

Banner.gif

web.gif

Work.gif

matem.jpg







Предметні ресурси:



















http://pedpresa.com/

pld.org.ua


 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітаємо!
Вітаємо ученицю лінгвістичного 5А класу Токмакову Марію
з перемогою (ІІІ місце) у інтелектуальному конкурсі з німецької мови
(вчитель Стольнікова Вікторія Сергіївна).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
21.12.2010 04:28
Вітаємо!
Вітаємо!
Смирнова Микиту, 6А
Горбачову Олександру, 6Г
Дишловенко Олега, 8Г
за зайняте І місце у 66 міській спартакіаді з настільного тенісу!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
21.12.2010 04:27
Вітаємо!
Вітаємо!
Греблєва Іллю, 5А
Григорянца Артема, 6Б
Фролова Дмитра, 6Б
Муратова Рефата, 6В
Шамкіна Радіона, 6Г
за зайняте І місце у складі збірної команди з гандболу
на відкритому турнірі Запорізької області!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
21.12.2010 04:27
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з:
- німецької мови:
Куцих Світлану, 8А клас - ІІІ місце (вчителі Стольнікова Вікторія Сергіївна, Грабовець Олег Миколайович);
- екології:
Пецевич Тетяну, 11Б клас - ІІІ місце (вчитель Угарова Алла Анатоліївна);
- технічної праці:
Щербакова Дениса, 9В клас - ІІ місце (вчитель Каменецький Іван Іванович);
- інформатики:
Мирошниченка Артема, 9Г клас - ІІІ місце (вчителі Бабич Валентина Кирилівна, Шамичков Олександр Олександрович);
- економіки:
Пруденко Дарину, 10Б клас - ІІІ місце (вчитель Нечипоренко Любов Григорівна).

Одного кроку до перемоги не вистачило Бондаренко Марії, 11Б клас, астрономія;
Овчарову Олександру, 11А клас, історія рідного краю;
Костюченко Христині, Хрипко Олегу 11А клас, фізкультура.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
21.12.2010 04:23
Вітаємо
переможця ІІ (міського) етапу
Міжнародного конкурсу знавців української мови
Мітєву Христину, 7А клас - ІІ місце
(вчитель Білинська Катерина Вікторівна).
Один крок до перемоги залишився
Гойник Орині, 4А клас (вчитель Грибачова Майя Ігорівна) та
Бондаренко Марії, 11Б клас
(вчитель Обіход Алла Олександрівна).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.12.2010 08:55
Вітаємо
Косарєва Микиту, 6Г
за занятое ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з дзюдо!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.12.2010 08:03
Вітаємо
Лихачева Олександра, 10Б
за заняте ІІІ місце на зональних змаганнях 66 спартакіади з шахів!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
15.12.2010 08:03
Новина!
03.12.2010 01:16
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою на 5-ому Міжнародному турнірі
з вільної боротьби на приз ТДАТУ у м. Мелітополі,
що відбувся 27-28 листопада
учня 8А класу Солонського Алана - ІІ місце
та учня 9А класу Мурадьяна Єгора - ІІІ місце

ЗНАЙ НАШИХ!!!
03.12.2010 01:10
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з:
- креслення (вчитель Мартинкевич Галина Аркадіївна):
Трало Вероніку, 9В клас - ІІ місце (кращий результат!);
Зуєву Єлизавету, 9Б клас - ІІ місце;
Устьянцеву Аліну, 9В клас - ІІІ місце;
- російської мови:
Маркіну Вікторію, 11Б клас - ІІІ місце (вчителі Петрова Дар\\\'я Афанасіївна, Гетьман Галина Павлівна);
- географії:
Бондаренко Марію, 11Б клас - І місце (кращий результат) (вчитель Грабовець Олег Миколайович);
Лисак Анастасію, 11Б клас - ІІ місце (вчитель Ковпак Світлана Вікторівна);
Кузьменко Ольгу, 8В клас - ІІІ місце (вчитель Мажура Юлія Юріївна);
- веб-дизайн (вчителі Бабич Валентина Кирилівна, Шамичков Олександр Олександрович):
Резнікова Максима, 10А клас, Дінкова Владислава, 10Б клас - І місце;
Корягіна Миколу, 11Б клас - ІІІ місце;
- правознавства:
Пруденко Дарину, 10Б клас - ІІІ місце (вчитель Козача Ніна Михайлівна);

Одного кроку до перемоги не вистачило
Фурсову Ігорю, 9Г клас, Гаркушка Дмитру, 10Б клас - географія;
Позняковій Катерині, 10А клас, Пецевич Тетяні, Симоновій Ганні, 11Б клас - російська мова;
Овчарову Олександру, 11А клас - правознавство;
Гнатко Дар`ї, 11А клас, Коноваловій Шеллі, 9Б клас, Кузьменко Ользі, 8В клас - англійська мова.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
19.11.2010 12:53
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88