19 листопада 2017 р. Неділя

Головне меню 


Головна
СТАТУТ НВК№16
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Галерея

Віртуальний тур

МИ-ІНТЕРКУЛЬТУРНІ

ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА

Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Наша бібліотека
Законодавство
Мікрорайон НВК №16
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16















Кафедри НВК №16:

web.gif

Work.gif

matem.jpg







Предметні ресурси:



















http://pedpresa.com/

pld.org.ua


 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
ВІТАЄМО!!!
Команду НВК №16
з перемогою у міському етапі Всеукраїнського фестивалю
«Нащадки козацької слави»

1. Гостіщева Анастасія, 5Б клас
2. Пепельжи Андрій, 5Г клас
3. Іщенко Олег, 5А клас
4. Соколов Данило, 5В клас
5. Горбачова Олександра, 6Г клас
6. Наумова Анастасія, 7В клас
7. Зайко Катерина, 7В клас
8. Никитенко Ігор, 8В клас
9. Кононова Юлія, 8А клас
10. Солонський Алан, 8А клас
11. Єрошенкова Вікторія, 9Б клас
12. Малінін Єгор, 9А клас
13. Каліна Анастасія, 9А клас
14. Максименко Дмитро, 10А клас

Кер. команди Кириленко Л.В.

Знай наших!!!
14.04.2011 02:41
ВІТАЄМО!!!
ВІТАЄМО!!!

Дипломантів фестивалю
«Таланти твої, Запорізький краю»
фольклорний гурт «Коляда» :

1. Чернишова Поліна, 1В клас
2. Герасімов Микита, 1А клас
3. Корнієнко Радміла, 1А клас
4. Митєва Марія, 1А клас
5. Атаманюк Лоліта, 5В клас
6. Дмитренко Олег, 5В клас
7. Єрошенкова Вікторія, 5В клас
8. Соколов Данило, 5В клас
9. Мережко В`ячеслав, 5В клас
10. Саломасова Катерина, 5В клас
11. Міхова Олександра, 5В клас
12. Ципак Вікторія,5В клас
13. Токарєва Аліна, 5В клас
14. Ніколенко Дана, 5В клас
15. Сергієнко Єлізавета, 5В клас

Кер. Варлакова С.В.


Знай наших!!!
14.04.2011 02:38
ВІТАЄМО!!!
ВІТАЄМО!!!

Лауреатів міського фестивалю
Таланти твої, Запорізький краю» у жанрах:

Вокал:
Сущенко Юлія, 8 – В клас;
Яковенко Денис, 2 – Б клас.
Кер. Філіпова О.Г.

Музичне мистецтво:
Дует скрипалів «Гармонія»:
Мартинюк Софія, 7 – А клас
Мітєва Христина, 7 – А клас
Кер. Погорелова В.Г.

Хореографія:
ЦСТ «Х-місія» у складі:
1. Єрошенкова Вікторія, 9Б клас
2. Гнатко Юлія, 8В клас
3. Юдіна Олександра, 8В клас
4. Нурлаєва Ельвіна, 8В клас
5. Хрипко Марія, 10А клас
6. Радченко Вікторія, 8В клас
7. Колодій Ольга, 7Г клас
Кер. Кудінова І.Є.

Знай наших!!!
14.04.2011 02:37
ВІТАЄМО!!!
ВІТАЄМО!!!

Команду НВК №16 у складі:

1. Сиромятникова Марія, 6Б клас
2. Швестко Назарій, 6Б клас
3. Никитенко Андрій, 6Б клас
4. Фешина Марія, 6Б клас
5. Колосов В`ячеслав, 6Б клас

за зайняте І місце
у міській грі «Запорізька Січ – билинний край»

Кер. команди Кузменко Н.О.

Знай наших!!!`
14.04.2011 02:36
Оновлення!
На нашому сайті запрацював форум!


Дивитись Форум

та лічильник відвідувань:
06.04.2011 02:41
Вітаємо!
05.03.2011 11:28
Вітаємо!
Вітаємо переможців шкільних змагань з кульової стрільби,
присвячених вшануванню памяті Героїв Крут
серед 9-х класів:
- Зінковський Артур (9-В клас) - І місце (з результатом 37 очок);
- Жуков Артем (9-Б клас) - ІІ місце (з результатом 36 очок);
- Нелипа Владислав (9-Г клас) - ІІІ місце (з результатом 32 очка);
- команда 9-Г класу з почесним званням "Найкращий стрільці" (із загальнокомандним результатом 109 очок);
серед 10-11-х класів:
-Єфименко Ростислав (11-Б клас) - І місце (з результатом 28 очок);
- Педак В'ячеслав (10-А клас) - ІІ місце (з результатом 23 очка);
- Гаркушка Дмитро (10-Б клас) - ІІ місце (з результатом 23 очка);
- команда 11-Б класу з почесним званням "Найкращі стрільці" (із загальнокомандним результатом 8 балів).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
03.03.2011 02:34
05.05.2011 02:19
Вітаємо!
Вітаємо Зуєву Єлизавету (9Б клас)
з перемогою - І місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку
"Безпека та мир в Україні" за роботу
"Україна - держава європейська" (керівник Вишневська В.А.)!!!


ЗНАЙ НАШИХ!!!
28.02.2011 11:04
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою у танцювальних змаганнях "Дніпровська хвиля"
(18-20 лютого, м. Дніпропетровськ):
- Альону Онищенко, 10А клас - І місце в категорії "Молодь. І ліга";
- Діану Львову, 1Б клас - ІІ місце в категорії "Діти. Диско".

ЗНАЙ НАШИХ!!!
28.02.2011 08:52
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90