7 квітня 2020 р. Вівторок

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Відеороз'яснення Міністерства освіти
Реєстрація в 1 клас
Плани на місяць
Наша школа
ДПА/ЗНО
НАКАЗИ
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
БЕЗПЕКА

Шкільне харчування
Наша бібліотека
Законодавство
Блоги НВК №16

















Кафедри НВК №16:

web.gif

align="center">



Предметні ресурси:






 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітаємо!
Вітаємо переможців обласного (ІІІ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
- Мішустін Артур (11Б кл.) - І місце, ІТ-технології (керівник Бабич В.К.);
- Довбня Ілля (8В кл.) - ІІ місце, технічна праця (керівник Тарасов О.В.)!
Бажаємо Мішустіну Артуру успіхів на Всеукраїнському (ІV) етапі учнівських олімпіад!!!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
12.03.2013 08:38
Вітаємо!
Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки "Космічні фантазії:
- Євдокимова Влада (2-В кл.) - ІІ місце (керівник Сівова Т.О.);
- Антонов Даніїл (5-В кл.) - ІІІ місце (керівник Вишневська В.А.)!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
12.03.2013 08:38
Вітаємо!
Вітаємо лауреатів міського фестивалю літературної творчості у рамках обласного фестивалю-огляду «Таланти твої, Запорізький краю!»:
- номінація "Літературна творчість":
- Михайлова Катерина, учениця 6-А класу, керівник Дика Т.С.;
- Ткаченко Марія, учениця 6-А класу, керівник Дика Т.С.;
- Дімітрова Ангеліна, учениця 3-В класу, керівник Полякова І.В.;
- Азімова Аіда, учениця 3-Д класу,керівник Добровольська Г.В.;
- Дмитренко Олена, учениця 7-Г класу, керівник Дика Т.С.;
- номінація "Вокально-інструментальне мистецтво":
- ансамбль скрипалів, керівник Погорелова В.Г.;
- Сущенко Юлія, учениця 10-Б класу, керівник Філіппова О.Г.;
- номінація "Хореографічне мистецтво":
- центр сучасного танцю «Х-місія», керівник Кудінова І.Є.;

ЗНАЙ НАШИХ!!!
19.02.2013 11:43
Вітаємо!
Вітаємо дипломантів міського фестивалю вокально-інструментального мистецтва у рамках обласного фестивалю-огляду «Таланти твої, Запорізький краю!»
- номінація "Вокально-інструментальне мистецтво":
- дует: Фоменко Марія, учениця 7-Б класу та Татарінова Ольга, учениця 7-Г класу, керівник Багрій Т.Є.;
- Мітєва Марія, учениця 7-В класу,керівник Філіппова О.Г.;
- Кучик Адель, учениця 5-А класу,керівник Гонопольська В.О.;
- номінація "Вокально-інструментальне мистецтво":
- центр сучасного танцю «Х-місія», керівник Кудінова І.Є.;

ЗНАЙ НАШИХ!!!
19.02.2013 11:42
Вітаємо!
Вітаємо за зайняте II місце у міському заочному конкурсі з автомоделювання серед учнів 4-х класів Кузнецова Олександра, учня 4-Б класу.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
19.02.2013 11:41
Вітаємо!
ВІТАЄМО!
І.Лауреатів міського етапу Міжнародного екологічного конкурсу
«Здоров’я може бути смачним»:
- у номінації: поробка «Капелюх, повний здоров’я»:
1.Фокіна Амалія, 1-В кл.;
2.Телегіна Меланія, 1-В кл.;
3.Стольніков Данііл, 1-Г кл.;
4.Жаравіна Аліна, 6-В кл.
-у номініції: художня робота «Портрет, повний овочів та фруктів»:
1.Яковенко Аліса, 1-Г кл.;
2.Григорян Дмитро, 1-В кл.;
3.Петраченкова Дар’я, 2-В кл.
-у номінації: казка в прозі «Друг пан Здоров’я»:
1.Радченко Валерія, 5-Б кл.
-у номінації: вірші «Реклама молока»:
1.Григорян Дмитро, 1-В кл.;
2.Лось Ігор, 1-Г кл.;
3.Євтушенко Владислава, 2-В кл.;
4.Євдокимова Влада, 2-В кл.;
5.Лубко Євген, 3-А кл.;
6.Дзюбан Тетяна, 3-А кл.;
7.Кошель Дарина, 3-А кл.
-у номінації: мультимедійна презентація «Мій здоровий день»:
1.Горгу Артем, 5-В кл.;
2.Марченко Яна, 6-Г кл.
ІІ.Дипломантів міського етапу Міжнародного екологічного конкурсу
«Здоров’я може бути смачним»:
- у номінації: поробка «Капелюх, повний здоров’я»:
1.Тарасов Ілля, 1-В кл.;
2.Семенову Станіславу, 1-Г кл.;
3.Кучеренко Катерина, 6-Б кл.
- у номініції: художня робота «Портрет,повний овочів та фруктів»:
1.Грігорян Дмітрій, 1-В кл.;
2.Ялпачик Олександру, 2-А кл.;
3.Василець Єгор, 2-В кл.
- у номінації: вірші «Реклама молока»:
1.Іващенко Дмитро, 3-А кл.
- у номінації: мультимедійна презентація «Мій здоровий день»:
1. Зубова Даяна, 5-А кл.;
2. Деревенчук Микола, 5-Г кл.

ЗНАЙ НАШИХ!!
14.02.2013 09:59
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
- Мітєву Крістіну, 9-А клас - ІІІ місце з російської мови та літератури, керівники Петрова Д.А., Гетьман Г.П.;
- Ступницького Віталія, 11-Б клас - ІІІ місце з хімії, керівник Кітляр Ж.І.;
- Кузьменко Ольгу, 10-Б клас - ІІІ місце з географії, керівник Ковпак С.В.
Одного кроку до перемоги не вистачило Мітєвій Крістіні, 9-А клас у олімпіаді з української мови
та літератури - IV місце, керівник Обіход А.О.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
14.02.2013 09:58
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою на обласній спартакіади з інформаційних технологій Мішустіна Артура,
11-Б клас - І місце, керівник Бабич В.К.,
та Мирошниченка Артема, 11-Б клас із зайнятим IV місцем!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
14.02.2013 09:57
Вітаємо!
Вітаємо переможців міської акції "Ліс - зелений друг Землі":
- у номінації "Художня робота":
1.Мачужак Данило, 4-Б кл.;
2.Бургазлієв Богдан, 4-В кл.;
- у номінації "Мультимедійна презентація":
3.Обіход Владислав, 6-Г кл.


ЗНАЙ НАШИХ!!!
14.02.2013 09:56
Вітаємо!
Вітаємо переможців міських етапів Всеукраїнських конкурсів
та акцій за напрямком "Ліс - зелений друг Землі";
- у номінації "Художня робота" (малюнок) учнів 4Б класу
Заскаля Олександра та Лі Єлізавету (кер. Рибченко О.О.);
- у номінації "Мультимедійна презентація" учня 3Б класу
Курочкіна Владислава (кер. Климова Г.О.).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
09.02.2013 09:46
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101