23 січня 2020 р. Четвер

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Відеороз'яснення Міністерства освіти
Реєстрація в 1 клас
Плани на місяць
Наша школа
ДПА/ЗНО
НАКАЗИ
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
БЕЗПЕКА

Шкільне харчування
Наша бібліотека
Законодавство
Блоги НВК №16

















Кафедри НВК №16:

web.gif

align="center">



Предметні ресурси:






 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Новина!
23.04.2013 02:50
Вітаємо!
Вітаємо переможців міського конкурсу
`Економічний марафон`- ІІ місце -
Андрющенко Катерину та Облещенко Сергія (11-Б клас), Самойлович Ксенію (11-В клас) та керівника Мажуру Ю.Ю.

Знай наших!!!
16.04.2013 09:36
Вітаємо!
Вітаємо переможців міського конкурсу з математики пам`яті Л.М. Климович:
Акулова Микиту, Кузнецова Олександра, учнів 4Б класу (вч. Рибченко О.О.) - І місце;
Прокопеню Поліну, Курочкіна Владислава, учнів 3Б класу (вч. Климова Г.О.) – І місце;
Бауєр Катерину, ученицю 3Б класу (вч. Климова Г.О.) – ІІ місце.
Знай наших!!!
09.04.2013 04:22
Вітаємо!
Вітаємо Калмикову Марію, ученицю 5-Б класу, за зайняте ІІІ місце у міському етапі конкурсу «Найрозумніший фантазер» серед учнів 5-х класів.
Знай наших!!!
09.04.2013 04:21
Оновлення!
Міський математичний конкурс Ерудит
http://uvk16.h16.ru/01_konkurs/2013.doc
06.04.2013 07:04
Вітаємо!
Вітаємо переможців міського конкурсу знавців англійської мови:
- Бауер Сергій (7Б клас) - ІІ місце (керівник Савченко Н.М.);
- Филиппова Марія (5-А клас) - ІІІ місце (керівник Тарасенко О.В.);
- Михайлова Катерина (6-А клас) - ІІІ місце (Ковальська О.В.)!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
29.03.2013 02:22
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою та отриманням Гран-прі на міському турнірі з аеробіки команду НВК № 16 у складі:
- Сущенко Юлія;
- Кузьменко Ольга;
- Обіход Наталя;
- Зайко Катерина;
- Юдіна Олександра;
- Кононова Юлія;
- Нурлаєва Ельвіна
та керівника Кириленко Ларису Василівну!!!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
29.03.2013 02:21
Вітаємо!
Вітаємо переможців обласного (ІІІ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
- Мішустін Артур (11Б кл.) - І місце, ІТ-технології (керівник Бабич В.К.);
- Довбня Ілля (8В кл.) - ІІ місце, технічна праця (керівник Тарасов О.В.)!
Бажаємо Мішустіну Артуру успіхів на Всеукраїнському (ІV) етапі учнівських олімпіад!!!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
12.03.2013 08:38
Вітаємо!
Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки "Космічні фантазії:
- Євдокимова Влада (2-В кл.) - ІІ місце (керівник Сівова Т.О.);
- Антонов Даніїл (5-В кл.) - ІІІ місце (керівник Вишневська В.А.)!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
12.03.2013 08:38
Вітаємо!
Вітаємо лауреатів міського фестивалю літературної творчості у рамках обласного фестивалю-огляду «Таланти твої, Запорізький краю!»:
- номінація "Літературна творчість":
- Михайлова Катерина, учениця 6-А класу, керівник Дика Т.С.;
- Ткаченко Марія, учениця 6-А класу, керівник Дика Т.С.;
- Дімітрова Ангеліна, учениця 3-В класу, керівник Полякова І.В.;
- Азімова Аіда, учениця 3-Д класу,керівник Добровольська Г.В.;
- Дмитренко Олена, учениця 7-Г класу, керівник Дика Т.С.;
- номінація "Вокально-інструментальне мистецтво":
- ансамбль скрипалів, керівник Погорелова В.Г.;
- Сущенко Юлія, учениця 10-Б класу, керівник Філіппова О.Г.;
- номінація "Хореографічне мистецтво":
- центр сучасного танцю «Х-місія», керівник Кудінова І.Є.;

ЗНАЙ НАШИХ!!!
19.02.2013 11:43
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100