21 січня 2020 р. Вівторок

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Відеороз'яснення Міністерства освіти
Реєстрація в 1 клас
Плани на місяць
Наша школа
ДПА/ЗНО
НАКАЗИ
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
БЕЗПЕКА

Шкільне харчування
Наша бібліотека
Законодавство
Блоги НВК №16

















Кафедри НВК №16:

web.gif

align="center">



Предметні ресурси:






 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітаємо!
Переможців I туру міського конкурсу юних талантів «Зоряний дощ»:
Саварець Каріну-1-А кл.,
Митєву Марію-8-В кл.,
Лінькову Ганну-4-Г кл.,
Мелай Анну- 8-Г кл.
(керівники Філіппова О.Г., Гонопольська В.О.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
10.12.2013 09:51
Вітаємо!
Учня 2-В класу Налтакяна Карена – автора кращого малюнку відбіркового туру обласного конкурсу малюнків та фоторобіт «Світ без насилля». (кер. Іщенко О.С.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
10.12.2013 09:51
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою (І місце) у міському етапі обласного профорієнтаційного КВК команду нашої школи
\"На всі 100!\" у складі:
1. Кононова Юлія, 11-А кл.;
2. Стольнікова Крістіна, 11-А кл.;
3. Сущенко Юлія, 11-Б кл.;
4. Юдіна Олександра, 11-Б кл.
5. Попов Ігор, 11-Б кл.;
6. Арутюнян Давід, 11-Б кл.;
7. Обіход Наталя, 11-Б кл.;
8. Зайко Катерина, 10-А кл.;
9. Лапіна Марина, 10-А кл.;
10. Назаренко Максим, 10-Б кл.;
11. Лебедєва Вероніка, 9-А кл.;
12. Курбанов Данило, 9-А кл.
та керівників команди Дику Т.С., Козир А.С., Вуколову Н.О., Скоблю О.Л. та радиста Юркова В.В.!
Висловлюємо велику подяку за допомогу в підготовці команди КВК Стольніковій В.С. та Раді старшокласників НВК № 16!!!

Бажаємо успіхів команді \"На всі 100!\" на обласному етапі, що відбудеться у м.Запоріжжя!!!

ЗНАЙ НАШИХ!!!


08.12.2013 12:24
Вітаємо!
06.12.2013 12:30
Вітаємо!
Вітаємо команду юних економістів \"Укрсібекспрес\" 10-11 класів, яка перемогла в грі \"Юний банкір\" , яку проводив ЗІЕІТ та банк \"Укрсіббанк\", в складі:

Суханов Сергій, 10-Б кл.,
Ібрагімова Зєра, 11-А кл.,
Сущенко Юлія, 11-Б кл.,
Нурлаєва Ельвіна, 11-Б кл.,
Сурженко Валерій, 11-Б кл.

та керівника Угарову А.А.


ЗНАЙ НАШИХ!!!

03.12.2013 11:28
Новина!

01.12.2013 09:58
Оновлення!
Вчитель року-2014
28.11.2013 11:21
Вітаємо!
28.11.2013 10:55
Вітаємо!
Вітаємо команду «Нащадки козацької слави»
з перемогою в міських змаганнях!!!

Склад команди:
Яковенко Денис,
Іщенко Тимур,
Ялпачик Єкатерина,
Щепа Марія,
Апостолов Олександр,
Зубова Даяна,
Арестенко Артур,
Фурсова Єкатерина,
Іщенко Олег,
Моторина Анастасія,
Толовиков Максим,
Горбачьова Олександра,
Довбня Ілля,
Зайко Єкатерина.

ЗНАЙ НАШИХ!!!!
28.11.2013 10:54
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів:

Тригуба Євгена, 8Б кл. - ІІ місце,
Коньшина Вадима, 7Б кл. - ІІ місце,
Цемко Андрія, 8Б кл. - ІІІ місце,
- ФІЗИКА (вчитель Коваленко В.Г.)

Вітаємо Тригуба Євгена з трьома перемогами
на міській олімпіаді: математика (ІІ місце),
економіка (ІІІ місце), фізика (ІІ місце).
Це справжній хет-трік!!!!!

ЗНАЙ НАШИХ!!!!
25.11.2013 10:09
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100