19 листопада 2017 р. Неділя

Головне меню 


Головна
СТАТУТ НВК№16
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Галерея

Віртуальний тур

МИ-ІНТЕРКУЛЬТУРНІ

ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА

Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Наша бібліотека
Законодавство
Мікрорайон НВК №16
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16















Кафедри НВК №16:

web.gif

Work.gif

matem.jpg







Предметні ресурси:



















http://pedpresa.com/

pld.org.ua


 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітаємо!
Вітаємо переможців міського конкурсу
`Найкращий відгук на сучасну українську прозу`
Мирводу Валерію, 5-Б клас, вчитель Іващенко С.М.
(Диплом ІІ ступеня)
та Яковенка Дениса, 4-Б клас, вчитель Рибченко О.О.
(Диплом ІІІ ступеня)

Знай наших!!!!!
25.12.2012 09:08
Новина!
18.12.2012 08:58
Вітаємо!
18.12.2012 08:45
Новина!
05.12.2012 09:25
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою - І місце - у міському етапі зональних змагань
фізкультурно-оздоровчого фестивалю школярів `Нащадки козацької слави`
команду НВК № 16 у складі:
1. Яковенко Денис, 4Б кл.
2. Зубова Даяна, 5-А кл.
3. Арестенко Артур, 6-В кл.
4. Фурсова Катерина, 6-А кл.
5. Мельник Денис, 6-А кл.
6. Іщенко Олег, 7-А кл.
7. Гостіщева Анастасія, 7-Б кл.
8. Толовіков Максим, 8-Г кл.
9. Моторіна Анастасія, 8-Г кл.
10. Горбачова Олександра, 8-Г кл.
11. Зайко Катерина, 9-В кл.
12. Кирилов Єгор, 9-А кл.
13. Кононова Юлія, 10-А кл.
14. Бабакін Владислав, 10-Б кл.
та керівників команди Кириленко Л.В. та Мельник Є.О.!
Бажаємо команді перемоги у фінальних змаганнях!!!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
04.12.2012 04:03
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою у міському етапі обласного конкурсу-виставки "Світ оригамі"
Бобровник Карину (6-В клас), Кірюшина Дмитра (5-В клас) та керівника Вишневську В.А.!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
04.12.2012 04:03
Новина!
Адміністрація Дитячої школи мистецтв та НВК № 16 оголошують подяку
за участь у благодійних конкурсах та акціях в рамках етико-виховного проекту ДШМ "Уроки добра", що відбулися 18 жовтня та 08 листопада 2012 року в спеціальній школі-інтернаті № 2 та дитячому притулку м.Мелітополя, а також за участь у фестивалі талантів, присвяченому Міжнародному дню інвалідів 01 грудня 2012 року, учням:
1.Шляховій Ірині, уч. 3-Г кл.
2. Брусніциній Діані, уч. 5-А кл.
3. Бабаніну Євгену, уч. 5-Б кл.
4. Піскарьовій Євгенії, уч. 6-А кл.
5. Поповій Софії, уч. 6-А кл.
6. Ткаченко Марії, уч. 6-А кл.
7. Кисельовій Аліні, уч. 6-Б кл.
8. Довбні Іллі, уч. 8-В кл.
9. Анцифєровій Дар’ї, уч. 9-Б кл.
10. Гарковцю Євгену, уч. 11-В кл.!

ЗНАЙ НАШИХ!!!

04.12.2012 04:02
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою у І етапу міського конкурсу юних талантів "Зоряний дощ"
Митєву Марію, уч. 7-В класу (кер. Філіппова О.Г.),
Кучик Аделію, уч. 5-А класу (кер. Гонопольська В.О.)!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
04.12.2012 04:02
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу мовознавчих конкурсів:

Мітєву Кристину, 9А кл. - ІІ місце, Всеукраїнський мовно-літературний конкурс
ім. Т.Г. Шевченка,
ІІІ місце, Всеукраїнський конкурс знавців української мови
ім. Петра Яцика (вчитель Момот В.М.)!!!
Обіход Наталію, 10Б кл. - ІІ місце,Всеукраїнський мовно-літературний конкурс
ім. Т.Г. Шевченка (вчитель Обіход А.О.)!
Радченко Валерію, 5Б кл. - ІІІ місце, Всеукраїнський конкурс знавців української мови
ім. Петра Яцика (вчитель Іващенко С.М.)!

ЗНАЙ НАШИХ!!!

Дуже добре виступив, але не вистачило до перемоги лише одного кроку

Яковенку Денису, 4Б кл. (вчитель Рибченко О.О.)

НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ, СТАВТЕ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ІДІТЬ ДО ПЕРЕМОГИ!!!
28.11.2012 09:01
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів:

Мітєву Кристину, 9А кл. - ІІІ місце, російська мова
(вчитель Петрова Д.А.)
П\'ясецьку Анну, 9А кл. - ІІІ місце, французька мова
(вчитель Ільєнко Т.В.)
Стеценко Катерину, 11А кл. - ІІІ місце, французька мова
(вчитель Ільєнко Т.В.)
Коньшину Юлію, 11А кл. - ІІІ місце, французька мова
(вчитель Ільєнко Т.В.)
Мішустіна Артура, 11Б кл. - І місце, ІТ-технології (вчитель Бабич В.К.),
ІІІ місце, економіка (вчитель Мажура Ю.Ю.), ІІІ місце - інформатика
(вчитель Бабич В.К.)
Зіненка Михайла, 9А кл. - ІІІ місце, історія
(вчитель Омельченко Н.В.)
Нурлаєву Ельвіну, 10Б кл. - ІІ місце, історія
(вчитель Джанова Н.О.)
Трало Вероніку, 11Б кл. - ІІ місце, обслуговуюча праця
(вчитель Кольчус Н.В.)
Довбню Іллю, 8Б кл. - І місце, технічна праця
(вчитель Тарасов О.В.)
Юрлагіну Валерію, 10А кл. - ІІІ місце, правознавство
(вчитель Козача Н.М.)
Іщенка Андрія, 11Б кл. - ІІІ місце, екологія (вчитель Угарова А.А.)
Мирошниченка Артема, 11Б кл. - ІІІ місце, інформатика
(вчитель Бабич В.К.)
Облещенка Сергія, 11Б кл. - ІІ місце,ІТ-технології (вчитель Шамичков О.О.)
Капліча Сергія, 8Б кл. - ІІІ місце, ІТ-технології (вчитель Бабич В.К.)
Підлісняка Микиту, 9Б кл. - ІІІ місце, ІТ-технології (вчитель Бабич В.К.)


ЗНАЙ НАШИХ!!!!

Дуже добре виступили, але не вистачило до перемоги лише одного кроку

Кононова Юлія, 10А кл. - російська мова (вчитель Павленко І.Ю.)
Адаменко Анастасія, 11А кл. - астрономія (вчитель Коваленко В.Г.)
Облещенко Сергій, 11Б кл. - економіка (вчитель Мажура Ю.Ю.)
Обіход Наталя, 10Б кл. - історія (вчитель Джанова Н.О.)
Гур\'єв Вадим, 9В кл. - правознавство (вчитель Козача Н.М.)
Куцих Світлана, 10А кл. - німецька мова (вчитель Стольнікова В.С.)
Линок Владислав, 11Б кл. - інформатика(вчитель Бабич В.К.)
Фурсов Ігор, 11Б кл. - інформатика (вчитель Бабич В.К.)

НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ, СТАВТЕ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ІДІТЬ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!
28.11.2012 09:00
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90