5 червня 2020 р. П*ятниця

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Відеороз'яснення Міністерства освіти
Реєстрація в 1 клас
Плани на місяць
Наша школа
ДПА/ЗНО
НАКАЗИ
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
БЕЗПЕКА

Шкільне харчування
Наша бібліотека
Законодавство
Блоги НВК №16

















Кафедри НВК №16:

web.gif

align="center">



Предметні ресурси:






 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітання!
Вітаємо переможців шкільного турніру з аеробіки серед 9 – 10 класів:
Гран –прі - команда 9 – Г класу,
І місце – команда 10 – Б класу,
ІІ місце – команди 9-А та 10 – А класів,
ІІІ місце – команда 9 – Б класу.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
18.04.2014 11:31
Вітання!
Вітаємо переможців шкільного турніру з аеробіки серед 7 – 8 класів:
Гран –прі - команда 8 – Б класу,
І місце – команда 8 – А класу,
ІІ місце – команда 7 – Г класу,
ІІІ місце – команда 7 – А класу.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
18.04.2014 11:27
Вітання!
Вітаємо переможців шкільного турніру з аеробіки серед 5 – 6 класів:
Гран –прі - команда 5 – Б класу,
І місце – команда 6 – А класу,
ІІ місце – команда 6 – Б класу,
ІІІ місце – команда 5 – Г класу.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
18.04.2014 11:26
Вітання!
Вітаємо з перемогою у II етапі міського конкурсу «Найрозумніший фантазер» учнів 5-х класів:
Жоголеву Валерію – 5-А кл.,
Корольова Анатолія – 5-Б кл.,
Панасенко Ладу -5-В кл.
Бажаємо успіху у фінальній грі!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
18.04.2014 11:25
Новина!
16.04.2014 01:45
Новина!
10.04.2014 03:04
Новина!
10.04.2014 03:02
Оновлення!
Аеробіка - 2014
07.04.2014 07:08
Вітаємо!
Підведено підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів МАН України
Вітаємо з перемогою 11 наших учнів 9-11 класів:
Англійська мова: Юрлагіна Валерія, 11А - ІІІ місце (керівник Богослав І.І.),
Тарасенко Влад, 10А – ІІІ місце, Мітєва Кристина, 10А – ІІ місце (керівник Лапіна О.О.).
Українська мова: Кузьменко Ольга, 11Б – ІІІ місце, Юдіна Олександра, 11Б – ІІ місце,
Лапіна Марина, 10А – ІІІ місце.
Історія: Тітков Леонід, 10Б – ІІ місце.
Соціологія: Зіненко Михайло, 10А – І місце.
Комп\'ютерні науки: Гордевський Микита, 10А - ІІІ місце.
Географія: Передерій Дмитро, 9Г - ІІІ місце.
Біологія: Славова Олександра, 9Б - ІІІ місце.
Щиро вітаємо! Радіємо Вашему успіху!

ЗНАЙ НАШИХ!!!

Дуже добре виступили, але не вистачило до перемоги лише одного кроку
Колодій Ольга, 10Б - хімія.
Марченко валерія, 10А - соціологія.
Сиромятнікова Марія, 9В - правознавство.

НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ, СТАВТЕ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ЙДІТЬ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!
07.04.2014 06:54
Вітаємо!
Вітаємо переможців міського конкурсу з математики «Ерудит»:
Єманов Дмитро, 3А - І місце.
Ялпачик Олександра, 3А - І місце.
Петранов Ігор, 3Д - ІІ місце.
Бауер Катерина, 4Б - І місце.
Курочкин Владислав,4Б - І місце.
Прокопеня Поліна, 4Б - І місце.
Вчителі початкових класів Климова Г.О., Мелай О.В., Калмикова Л.О.,
Грибачова М.І.

ЗНАЙ НАШИХ!!!!
07.04.2014 06:52
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101