19 вересня 2017 р. Вівторок

Головне меню 


Головна
СТАТУТ НВК№16
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Галерея

Віртуальний тур

МИ-ІНТЕРКУЛЬТУРНІ

ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА

Річні плани
Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Наша бібліотека
Законодавство
Мікрорайон НВК №16
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16













Кафедри НВК №16:

Banner.gif

web.gif

Work.gif

matem.jpg







Предметні ресурси:



















http://pedpresa.com/

pld.org.ua


 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітаємо!
Вітаємо переможців міського конкурсу знавців англійської мови:
- Бауер Сергій (7Б клас) - ІІ місце (керівник Савченко Н.М.);
- Филиппова Марія (5-А клас) - ІІІ місце (керівник Тарасенко О.В.);
- Михайлова Катерина (6-А клас) - ІІІ місце (Ковальська О.В.)!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
29.03.2013 02:22
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою та отриманням Гран-прі на міському турнірі з аеробіки команду НВК № 16 у складі:
- Сущенко Юлія;
- Кузьменко Ольга;
- Обіход Наталя;
- Зайко Катерина;
- Юдіна Олександра;
- Кононова Юлія;
- Нурлаєва Ельвіна
та керівника Кириленко Ларису Василівну!!!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
29.03.2013 02:21
Вітаємо!
Вітаємо переможців обласного (ІІІ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
- Мішустін Артур (11Б кл.) - І місце, ІТ-технології (керівник Бабич В.К.);
- Довбня Ілля (8В кл.) - ІІ місце, технічна праця (керівник Тарасов О.В.)!
Бажаємо Мішустіну Артуру успіхів на Всеукраїнському (ІV) етапі учнівських олімпіад!!!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
12.03.2013 08:38
Вітаємо!
Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки "Космічні фантазії:
- Євдокимова Влада (2-В кл.) - ІІ місце (керівник Сівова Т.О.);
- Антонов Даніїл (5-В кл.) - ІІІ місце (керівник Вишневська В.А.)!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
12.03.2013 08:38
Вітаємо!
Вітаємо лауреатів міського фестивалю літературної творчості у рамках обласного фестивалю-огляду «Таланти твої, Запорізький краю!»:
- номінація "Літературна творчість":
- Михайлова Катерина, учениця 6-А класу, керівник Дика Т.С.;
- Ткаченко Марія, учениця 6-А класу, керівник Дика Т.С.;
- Дімітрова Ангеліна, учениця 3-В класу, керівник Полякова І.В.;
- Азімова Аіда, учениця 3-Д класу,керівник Добровольська Г.В.;
- Дмитренко Олена, учениця 7-Г класу, керівник Дика Т.С.;
- номінація "Вокально-інструментальне мистецтво":
- ансамбль скрипалів, керівник Погорелова В.Г.;
- Сущенко Юлія, учениця 10-Б класу, керівник Філіппова О.Г.;
- номінація "Хореографічне мистецтво":
- центр сучасного танцю «Х-місія», керівник Кудінова І.Є.;

ЗНАЙ НАШИХ!!!
19.02.2013 11:43
Вітаємо!
Вітаємо дипломантів міського фестивалю вокально-інструментального мистецтва у рамках обласного фестивалю-огляду «Таланти твої, Запорізький краю!»
- номінація "Вокально-інструментальне мистецтво":
- дует: Фоменко Марія, учениця 7-Б класу та Татарінова Ольга, учениця 7-Г класу, керівник Багрій Т.Є.;
- Мітєва Марія, учениця 7-В класу,керівник Філіппова О.Г.;
- Кучик Адель, учениця 5-А класу,керівник Гонопольська В.О.;
- номінація "Вокально-інструментальне мистецтво":
- центр сучасного танцю «Х-місія», керівник Кудінова І.Є.;

ЗНАЙ НАШИХ!!!
19.02.2013 11:42
Вітаємо!
Вітаємо за зайняте II місце у міському заочному конкурсі з автомоделювання серед учнів 4-х класів Кузнецова Олександра, учня 4-Б класу.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
19.02.2013 11:41
Вітаємо!
ВІТАЄМО!
І.Лауреатів міського етапу Міжнародного екологічного конкурсу
«Здоров’я може бути смачним»:
- у номінації: поробка «Капелюх, повний здоров’я»:
1.Фокіна Амалія, 1-В кл.;
2.Телегіна Меланія, 1-В кл.;
3.Стольніков Данііл, 1-Г кл.;
4.Жаравіна Аліна, 6-В кл.
-у номініції: художня робота «Портрет, повний овочів та фруктів»:
1.Яковенко Аліса, 1-Г кл.;
2.Григорян Дмитро, 1-В кл.;
3.Петраченкова Дар’я, 2-В кл.
-у номінації: казка в прозі «Друг пан Здоров’я»:
1.Радченко Валерія, 5-Б кл.
-у номінації: вірші «Реклама молока»:
1.Григорян Дмитро, 1-В кл.;
2.Лось Ігор, 1-Г кл.;
3.Євтушенко Владислава, 2-В кл.;
4.Євдокимова Влада, 2-В кл.;
5.Лубко Євген, 3-А кл.;
6.Дзюбан Тетяна, 3-А кл.;
7.Кошель Дарина, 3-А кл.
-у номінації: мультимедійна презентація «Мій здоровий день»:
1.Горгу Артем, 5-В кл.;
2.Марченко Яна, 6-Г кл.
ІІ.Дипломантів міського етапу Міжнародного екологічного конкурсу
«Здоров’я може бути смачним»:
- у номінації: поробка «Капелюх, повний здоров’я»:
1.Тарасов Ілля, 1-В кл.;
2.Семенову Станіславу, 1-Г кл.;
3.Кучеренко Катерина, 6-Б кл.
- у номініції: художня робота «Портрет,повний овочів та фруктів»:
1.Грігорян Дмітрій, 1-В кл.;
2.Ялпачик Олександру, 2-А кл.;
3.Василець Єгор, 2-В кл.
- у номінації: вірші «Реклама молока»:
1.Іващенко Дмитро, 3-А кл.
- у номінації: мультимедійна презентація «Мій здоровий день»:
1. Зубова Даяна, 5-А кл.;
2. Деревенчук Микола, 5-Г кл.

ЗНАЙ НАШИХ!!
14.02.2013 09:59
Вітаємо!
Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
- Мітєву Крістіну, 9-А клас - ІІІ місце з російської мови та літератури, керівники Петрова Д.А., Гетьман Г.П.;
- Ступницького Віталія, 11-Б клас - ІІІ місце з хімії, керівник Кітляр Ж.І.;
- Кузьменко Ольгу, 10-Б клас - ІІІ місце з географії, керівник Ковпак С.В.
Одного кроку до перемоги не вистачило Мітєвій Крістіні, 9-А клас у олімпіаді з української мови
та літератури - IV місце, керівник Обіход А.О.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
14.02.2013 09:58
Вітаємо!
Вітаємо з перемогою на обласній спартакіади з інформаційних технологій Мішустіна Артура,
11-Б клас - І місце, керівник Бабич В.К.,
та Мирошниченка Артема, 11-Б клас із зайнятим IV місцем!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
14.02.2013 09:57
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88