22 січня 2020 р. Середа

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Відеороз'яснення Міністерства освіти
Реєстрація в 1 клас
Плани на місяць
Наша школа
ДПА/ЗНО
НАКАЗИ
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
БЕЗПЕКА

Шкільне харчування
Наша бібліотека
Законодавство
Блоги НВК №16

















Кафедри НВК №16:

web.gif

align="center">



Предметні ресурси:






 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Новина!
Повестка конференции
Поступление средств-2014
Решение конференции-2014
Итоговая конференция-2014

22.05.2014 08:34
Вітання!
Вітаємо переможців - II місце обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних – команду юних рятівників нашої школи «Онікс» у складі:
1. Кононова Юлія – 11-А кл.,
2. Юрлагіна Валерія - 11-А кл.,
3. Глєбов Владислав – 11-А кл.,
4. Сущенко Юлія – 11-Б кл.,
5. Сурженко Валерій – 11-Б кл.,
6. Арапан Микита – 11-Б кл.,
та керівника Вуколову Наталю Олександрівну!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 08:32
Вітаємо!
Переможців - I місце міських краєзнавчих ігор «Запорізька Січ – билинний край», «Київська Русь» - команду 6-В класу:
1.Власенко Натан,
2.Семенова Лілія,
3.Вознюк Ірина,
4.Гаркуша Яна,
5.Прусенко Олеся.
(керівник Кузменко Н.О.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 08:28
Вітаємо!
Переможців - I місце міської краєзнавчої гри «Ти-мелітополець» - команду 8-В класу:
1.Узунова Анастасія,
2.Ципак Вікторія,
3.Тверетинова Юлія,
4.Кисиль Олександра,
5.Терехова Софія
(керівник Омельченко Н.В.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 08:27
Вітаємо!
Переможців міської фінальної гри «Котигорошко»:
I місце – команда 8-А класу «Смайл»
(керівник Петрова Д.А.);
I місце – збірна команда 6-Б та 6-Г класів «M&M»
(керівник Голуб Т.С., Сидорчук О.С.);
III місце – команда 7-В класу «Молнія»
(керівник Вишневська В.А.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 08:26
Вітаємо!
За результатами проведення обласного конкурсу–виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» диплом II ступеня нагороджено
Шац Надію – 9-Г кл.
(керівник Харченко О.О.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 08:26
Вітаємо!
За результатами проведення міського екологічного конкурсу «Вартові довкілля» I місце посів колектив 2-Г класу
(керівник Калініченко О.М.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 08:25
Вітаємо!
Команду юних інспекторів руху, яка посіла III місце у міському етапі XXXVIII Всеукраїнського огляду-конкурсу роботи загонів юних інспекторів руху «ЮІР-2014»:
Рябенька Юлія – 9-В кл.,
Добвня Ілля – 9-В кл.,
Єрьоміна Марія – 9-В кл.,
Мелай Анна – 8-Г кл.,
Паскал Надія – 9-В кл.,
Сиромятнікова Марія – 8-Г кл.,
Уманський Гліб – 9-В кл.,
Юркова Марина -9-В кл.,
Мітєва Кристина – 10-А кл.
(керівник Кравченко Г.В.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 02:51
Вітаємо!
Вітаємо за зайняте I місце у міській грі «Інтелектуальне казино» команду 10-Б класу «Оксюморон» у складі:
1.Суханов Сергій,
2.Коротков Віталій,
3.Видренко Олег,
4.Матвієнко Владислав,
5.Семенишин Артем,
6.Гур’єв Вадим,
7.Підлісняк Микита.

А також з зайнятим III місцем у міській грі «Інтелектуальне казино» команду 11-А класу «5-ть колец» у складі:
1.Коваленко Сергій,
2.Сажнєв Микита,
3.Куцих Світлана,
4.Юрлагіна Валерія.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 10:30
Вітаємо!
Вітаємо переможців Обласного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Шанує Тараса велика родина»:
номінація «Художнє читання»
Кучеренко Катерина – 7-Б кл.,
Колтунова Інна – 7-В кл.
(кер. Вишневська В.А.)


ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 10:22
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100