25 квітня 2018 р. Середа

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Віртуальний тур

Реєстрація в 1-ий клас

Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Наша бібліотека
Законодавство
Мікрорайон НВК №16
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16















Кафедри НВК №16:

web.gif

Work.gif

matem.jpg







Предметні ресурси:



















http://pedpresa.com/

pld.org.ua


 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Новина!
Для перемоги в конкурсі необхідні ваші голоси!

http://pedpresa.com.ua/vote10/?p=1228 «Огляд відеоматеріалів про фізкультурні хвилинки на уроках у 1-4 класах»

http://nz.pedpresa.com.ua/edu/25786/ Організація навчального середовища в 1-х класах

Заходьте та голосуйте!
27.05.2014 11:32
Новина!
Повестка конференции
Поступление средств-2014
Решение конференции-2014
Итоговая конференция-2014

22.05.2014 08:34
Вітання!
Вітаємо переможців - II місце обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних – команду юних рятівників нашої школи «Онікс» у складі:
1. Кононова Юлія – 11-А кл.,
2. Юрлагіна Валерія - 11-А кл.,
3. Глєбов Владислав – 11-А кл.,
4. Сущенко Юлія – 11-Б кл.,
5. Сурженко Валерій – 11-Б кл.,
6. Арапан Микита – 11-Б кл.,
та керівника Вуколову Наталю Олександрівну!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 08:32
Вітаємо!
Переможців - I місце міських краєзнавчих ігор «Запорізька Січ – билинний край», «Київська Русь» - команду 6-В класу:
1.Власенко Натан,
2.Семенова Лілія,
3.Вознюк Ірина,
4.Гаркуша Яна,
5.Прусенко Олеся.
(керівник Кузменко Н.О.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 08:28
Вітаємо!
Переможців - I місце міської краєзнавчої гри «Ти-мелітополець» - команду 8-В класу:
1.Узунова Анастасія,
2.Ципак Вікторія,
3.Тверетинова Юлія,
4.Кисиль Олександра,
5.Терехова Софія
(керівник Омельченко Н.В.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 08:27
Вітаємо!
Переможців міської фінальної гри «Котигорошко»:
I місце – команда 8-А класу «Смайл»
(керівник Петрова Д.А.);
I місце – збірна команда 6-Б та 6-Г класів «M&M»
(керівник Голуб Т.С., Сидорчук О.С.);
III місце – команда 7-В класу «Молнія»
(керівник Вишневська В.А.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 08:26
Вітаємо!
За результатами проведення обласного конкурсу–виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» диплом II ступеня нагороджено
Шац Надію – 9-Г кл.
(керівник Харченко О.О.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 08:26
Вітаємо!
За результатами проведення міського екологічного конкурсу «Вартові довкілля» I місце посів колектив 2-Г класу
(керівник Калініченко О.М.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 08:25
Вітаємо!
Команду юних інспекторів руху, яка посіла III місце у міському етапі XXXVIII Всеукраїнського огляду-конкурсу роботи загонів юних інспекторів руху «ЮІР-2014»:
Рябенька Юлія – 9-В кл.,
Добвня Ілля – 9-В кл.,
Єрьоміна Марія – 9-В кл.,
Мелай Анна – 8-Г кл.,
Паскал Надія – 9-В кл.,
Сиромятнікова Марія – 8-Г кл.,
Уманський Гліб – 9-В кл.,
Юркова Марина -9-В кл.,
Мітєва Кристина – 10-А кл.
(керівник Кравченко Г.В.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 02:51
Вітаємо!
Вітаємо за зайняте I місце у міській грі «Інтелектуальне казино» команду 10-Б класу «Оксюморон» у складі:
1.Суханов Сергій,
2.Коротков Віталій,
3.Видренко Олег,
4.Матвієнко Владислав,
5.Семенишин Артем,
6.Гур’єв Вадим,
7.Підлісняк Микита.

А також з зайнятим III місцем у міській грі «Інтелектуальне казино» команду 11-А класу «5-ть колец» у складі:
1.Коваленко Сергій,
2.Сажнєв Микита,
3.Куцих Світлана,
4.Юрлагіна Валерія.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 10:30
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93