19 листопада 2017 р. Неділя

Головне меню 


Головна
СТАТУТ НВК№16
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Галерея

Віртуальний тур

МИ-ІНТЕРКУЛЬТУРНІ

ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА

Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Наша бібліотека
Законодавство
Мікрорайон НВК №16
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16















Кафедри НВК №16:

web.gif

Work.gif

matem.jpg







Предметні ресурси:



















http://pedpresa.com/

pld.org.ua


 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітання!
Вітаємо переможців шкільного турніру з аеробіки серед 7 – 8 класів:
Гран –прі - команда 8 – Б класу,
І місце – команда 8 – А класу,
ІІ місце – команда 7 – Г класу,
ІІІ місце – команда 7 – А класу.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
18.04.2014 11:27
Вітання!
Вітаємо переможців шкільного турніру з аеробіки серед 5 – 6 класів:
Гран –прі - команда 5 – Б класу,
І місце – команда 6 – А класу,
ІІ місце – команда 6 – Б класу,
ІІІ місце – команда 5 – Г класу.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
18.04.2014 11:26
Вітання!
Вітаємо з перемогою у II етапі міського конкурсу «Найрозумніший фантазер» учнів 5-х класів:
Жоголеву Валерію – 5-А кл.,
Корольова Анатолія – 5-Б кл.,
Панасенко Ладу -5-В кл.
Бажаємо успіху у фінальній грі!

ЗНАЙ НАШИХ!!!
18.04.2014 11:25
Новина!
16.04.2014 01:45
Новина!
10.04.2014 03:04
Новина!
10.04.2014 03:02
Оновлення!
Аеробіка - 2014
07.04.2014 07:08
Вітаємо!
Підведено підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів МАН України
Вітаємо з перемогою 11 наших учнів 9-11 класів:
Англійська мова: Юрлагіна Валерія, 11А - ІІІ місце (керівник Богослав І.І.),
Тарасенко Влад, 10А – ІІІ місце, Мітєва Кристина, 10А – ІІ місце (керівник Лапіна О.О.).
Українська мова: Кузьменко Ольга, 11Б – ІІІ місце, Юдіна Олександра, 11Б – ІІ місце,
Лапіна Марина, 10А – ІІІ місце.
Історія: Тітков Леонід, 10Б – ІІ місце.
Соціологія: Зіненко Михайло, 10А – І місце.
Комп\'ютерні науки: Гордевський Микита, 10А - ІІІ місце.
Географія: Передерій Дмитро, 9Г - ІІІ місце.
Біологія: Славова Олександра, 9Б - ІІІ місце.
Щиро вітаємо! Радіємо Вашему успіху!

ЗНАЙ НАШИХ!!!

Дуже добре виступили, але не вистачило до перемоги лише одного кроку
Колодій Ольга, 10Б - хімія.
Марченко валерія, 10А - соціологія.
Сиромятнікова Марія, 9В - правознавство.

НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ, СТАВТЕ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ЙДІТЬ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!
07.04.2014 06:54
Вітаємо!
Вітаємо переможців міського конкурсу з математики «Ерудит»:
Єманов Дмитро, 3А - І місце.
Ялпачик Олександра, 3А - І місце.
Петранов Ігор, 3Д - ІІ місце.
Бауер Катерина, 4Б - І місце.
Курочкин Владислав,4Б - І місце.
Прокопеня Поліна, 4Б - І місце.
Вчителі початкових класів Климова Г.О., Мелай О.В., Калмикова Л.О.,
Грибачова М.І.

ЗНАЙ НАШИХ!!!!
07.04.2014 06:52
Вітання!
Вітаємо переможців міського конкурсу з інформатики «Комп»ютерні генії»:
Зініна Артура, 7-Г кл. - І місце,
Дем»яненка Даніїла, 8-Б кл. - І місце,
Назарову Катерину, 5-Г кл. - ІІ місце,
Тищенка Богдана, 2В кл. - ІІІ місце
(вчителі Бабич В.К., Тонких Ю.І., Вуколова Н.О.)
Загальнокомандне місце серед шкіл міста - І місце, абсолютна перемога!!!


ЗНАЙ НАШИХ!!!!
07.04.2014 02:17
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90