16 грудня 2019 р. Понеділок

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Відеороз'яснення Міністерства освіти
Реєстрація в 1 клас
Плани на місяць
Наша школа
ДПА/ЗНО
НАКАЗИ
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
БЕЗПЕКА

Шкільне харчування
Наша бібліотека
Законодавство
Блоги НВК №16

















Кафедри НВК №16:

web.gif

align="center">



Предметні ресурси:






 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітаємо!
Переможцями міського конкурсу юних талантів стали:
Саварець Карина – 2-А кл.
(Кер. Філіппова О.Г.);
Лінькова Ганна – 5-Г кл.
(Кер.Гонопольська В.О.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
25.03.2015 12:47
Вітаємо!
Вітаємо дружину юних рятівників «Онікс» за зайняте ІІ місце у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних рятівників у складі:
Піскарьова Євгенія – 8-А кл.,
Попова Ярина – 8-А кл.,
Лічаченко Данило – 8-А кл.,
Кириченко Артем – 8-А кл.,
Мирвода Валерія – 7-Б кл.,
Єрмак Микита – 7-Бкл.,
керівник Вуколова Н.О.
Дякуємо за постійну допомогу та підтримку Дикій Т.С., Козир А.С. та Стольніковій В.С.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
25.03.2015 12:46
Вітаємо!
Переможцями міського етапу обласного творчого конкурсу «Туристський калейдоскоп» стали:
номінація «Поради бувалих»:
Мендель Віталій – 4-Г кл.
(Кер. Божко Н.А.),
Богуславський Олександр – 7-Г кл.
(Кер. Мошник О.С.);
номінація «Оце так кадр!»:
Тарасенко Вікторія – 7-Г кл.
(Кер. Мошник О.С.);
номінація «Суперкросвордист»:
учні 5-Б класу
(кер. Вуколова Н.О.),
Зубова Даяна
(кер. Шепель С.А.),
учні 3-Б класу
(кер. Чеберко О.А.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
25.03.2015 12:43
Вітаємо!
Команду НВК №16 у складі:
Єван Анастасія – 5-В кл.,
Раділова Ганна – 7-А кл.,
Панасенко Лада – 6-В кл.
за зайняте III місце у загальному заліку міського конкурсу з декоративно-прикладної творчості.
(Керівники Вишневська В.А., Пилипенкова С.С.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
25.03.2015 12:42
Вітаємо!
Раділову Ганну, ученицю 7-А класу, за зайняте II місце у міському конкурсі з декоративно-прикладної творчості.
(Керівник Вишневська В.А.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
25.03.2015 12:42
Вітаємо!
Команду КВК «На все 100%!» з блискучою перемогою у півфіналі міської гри КВК!
Кім Ян – 11-А кл.,
Курбанов Данило – 10-А кл.,
Лебедєва Вероніка – 10-А кл.,
Сиромятнікова Марія – 10-Б кл.,
Ізюменко Марія – 9-Г кл.
(Куратор команди Морозюк О.П.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
25.03.2015 12:41
Вітання!
Вітаємо переможців міського веб-квесту "Хто в комп'ютері живе?":
Кошель Дарину, 5А кл. - ІІ місце,
(вчитель Тонких Ю.І.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!

Дуже добре виступив, але не вистачило до перемоги лише одного кроку
Долинський Ілля, 6Б кл. (вчитель Скобля О.Л.).
НЕ ЗДАВАЙСЯ, СТАВ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ЙДИ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!
11.03.2015 09:22
Вiтання!
Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів:
Зубову Евеліну, 11А кл. - ІІ місце - педагогіка і психологія
(отримала консультації від психолога Зубової О.О., але підготувалася самотужки)
Самсонову Поліну, 8Б кл. - І місце - Юні знавці Біблії
(вчитель Омельченко Н.В.).

ЗНАЙ НАШИХ!!!!
11.03.2015 09:21
Оновлення!

8 Березня

10.03.2015 11:29
Вітання!
05.03.2015 10:43
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101