19 листопада 2017 р. Неділя

Головне меню 


Головна
СТАТУТ НВК№16
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Галерея

Віртуальний тур

МИ-ІНТЕРКУЛЬТУРНІ

ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА

Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Наша бібліотека
Законодавство
Мікрорайон НВК №16
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16















Кафедри НВК №16:

web.gif

Work.gif

matem.jpg







Предметні ресурси:



















http://pedpresa.com/

pld.org.ua


 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітаємо!
Вітаємо за зайняте I місце у міській грі «Інтелектуальне казино» команду 10-Б класу «Оксюморон» у складі:
1.Суханов Сергій,
2.Коротков Віталій,
3.Видренко Олег,
4.Матвієнко Владислав,
5.Семенишин Артем,
6.Гур’єв Вадим,
7.Підлісняк Микита.

А також з зайнятим III місцем у міській грі «Інтелектуальне казино» команду 11-А класу «5-ть колец» у складі:
1.Коваленко Сергій,
2.Сажнєв Микита,
3.Куцих Світлана,
4.Юрлагіна Валерія.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 10:30
Вітаємо!
Вітаємо переможців Обласного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Шанує Тараса велика родина»:
номінація «Художнє читання»
Кучеренко Катерина – 7-Б кл.,
Колтунова Інна – 7-В кл.
(кер. Вишневська В.А.)


ЗНАЙ НАШИХ!!!
22.05.2014 10:22
Вітання!
Вітаємо переможців міського конкурсу з англійської мови "Englishdorf":

Бауер Катерина, 4Б - ІІ місце, вчитель Ковальська О.В.
Кошель Дарина, 4А - ІІІ місце, Тарасенко О.В.

ЗНАЙ НАШИХ!!!!

НЕ ЗУПИНЯЙТЕСЯ, СТАВТЕ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ЙДІТЬ ДО НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ!!!!!!



12.05.2014 09:15
Вітання!
Підведено підсумки ІІІ (національного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Вітаємо з перемогою учня 10 А класу
Зіненка Михайла, 10А – ІІІ місце, секція "Соціологія"

ЗНАЙ НАШИХ!!!

НЕ ЗУПИНЯЙСЯ, СТАВ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ЙДИ ДО НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ!!!!!!

12.05.2014 09:14
Вітання!
Вітаємо команду-переможця міського
конкурсу юних істориків - ІІІ місце,
(вчитель Козача Н.М.)

Склад команди: Сиромятнікова Марія, 9Б кл.,
Зіненко Михайло, 10А кл., Стольнікова Крістіна, 11а кл., Юрлагіна Валерія, 11а кл., Юдіна Олександра, 11Б кл.

Зіненка Михайла та Юрлагіну Валерію визнано кращими істориками
ЗНАЙ НАШИХ!!!!

12.05.2014 09:13
Вітання!
Вітаємо переможців міського інтелектуального марафону

Лебедєву Вероніку, 9А кл. - ІІІ місце - конкурс з художньої культури "Меандр" (вчитель Гонопольська В.О.)
Дякуємо за підтримку класному керівнику Стольніковій В.С.

ЗНАЙ НАШИХ!!!!
12.05.2014 09:12
Новина!
08.05.2014 09:54
Вітаємо!
Переможцями міських конкурсів з початкового технічного моделювання та декоративно-прикладної творчості стали:
III місце – Піскарьова Катерина – 2-А кл.
(кер. Кацило О.О.),
II місце – Раділова Ганна – 6-А кл.
(кер. Харченко О.О.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
07.05.2014 12:00
Вітаємо!
У зональному етапі фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Нащадки козацької слави» команда НВК №16 посіла II місце:
Довганюк Дмитро – 4-А кл.,
Лі Єлизавета – 5-Б кл.,
Апостолов Олександр – 6-А кл.,
Зубова Даяна – 6-А кл.,
Лічаченко Данило – 7-А кл.,
Фурсова Катерина – 7-А кл.,
Іщенко Олег – 8-А кл.,
Гостіщева Анастасія – 8-Б кл.,
Неліпа Олександр – 8-А кл.,
Горбачова Анастасія – 9-Г кл.,
Толовіков Максим – 9-Г кл.,
Зайко Катерина – 10-А кл.
(Керівник Мельник Є.О.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!


07.05.2014 11:54
Новина!
06.05.2014 10:56
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90