23 квітня 2018 р. Понеділок

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Віртуальний тур

Реєстрація в 1-ий клас

Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Наша бібліотека
Законодавство
Мікрорайон НВК №16
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16















Кафедри НВК №16:

web.gif

Work.gif

matem.jpg







Предметні ресурси:



















http://pedpresa.com/

pld.org.ua


 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітання!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів:

Магулу Катерину, 11А кл. - ІІІ місце,
Передерія Дмитра, 10А кл. - ІІІ місце, географія
(вчитель Ковпак С.В.).
Главак Анну, 9А кл. - ІІІ місце, географія
(вчитель Грабовець О.М.).
Коньшина Вадима, 8Б кл. - ІІІ місце, географія
(вчитель Мажура Ю.Ю.).


ЗНАЙ НАШИХ!!!!

НЕ РОЗСЛАБЛЯЙТЕСЯ, СТАВТЕ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ЙДІТЬ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!
12.11.2014 08:44
Вітання!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з фізики:

Тригуба Євгена, 9Б кл. - ІІІ місце,
Цемка Андрія, 9Б кл. - ІІІ місце,
Сиганевич Діану, 8Б кл. - ІІІ місце
(вчитель Коваленко В.Г.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!!

Дуже добре виступив, але не вистачило до перемоги лише одного кроку

Коньшин Вадим, 8Б кл. (вчитель Коваленко В.Г.).

НЕ ЗДАВАЙСЯ, СТАВ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ЙДИ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!

12.11.2014 08:44
Вітання!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів:

Сиромятнікову Марію, 10Б кл. - ІІІ місце - історія
(вчитель Омельченко Н.В.)
Зіненка Михайла, 11А кл. - ІІ місце - історія
(вчитель Омельченко Н.В.).

ЗНАЙ НАШИХ!!!!

Дуже добре виступили, але не вистачило до перемоги лише одного кроку

Тітков Леонід, 11Б кл.
(вчитель Омельченко Н.В.).
Атаманюк Єлизавета, 8А кл.
(вчитель Кузменко Н.О.)

НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ, СТАВТЕ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ЙДІТЬ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!
12.11.2014 08:43
Вітання!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів:


Мандзюка Сергія, 8Г кл. - ІІІ місце
Дем'яненка Даніїла, 9Б кл. - ІІІ місце - інформатика
(вчитель Бабич В.К.)


ЗНАЙ НАШИХ!!!!

Дуже добре виступили, але не вистачило до перемоги лише одного кроку

Чаусов Сергій, 11А кл. - астрономія
(вчитель Мартинкевич Г.А.),
Славова Олександра, 10А кл. - біологія
(вчитель Угарова А.А.), хімія (вчитель Кітляр Ж.І.).

НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ, СТАВТЕ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ЙДІТЬ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!
12.11.2014 08:41
Вітаємо!
Переможці міського етапу Обласного конкурсу – виставки «Народна іграшка»!
Лауреати:
- Савін Артем, 1-Д кл. (керівник Добровольська Г.В.);
- Червона Дар’я, 2-А кл. (керівник Верніковська Є.О.);
- Саварець Катерина, 2-А кл. (керівник Верніковська Є.О.);
- Ярошенко Ірина, 2-В кл. (керівник Поліщук Н.П.);
- Бессонов Артем, 3-А кл. (керівник Кацило О.О.);
- Фокіна Амалія, 3-В кл. (керівник Іщенко О.С.);
- Телегіна Меланія, 3-В кл. (керівник Іщенко О.С.);
- Кочкіна Домініка, 3-Д кл. (керівник Лихачова Н.В.);
- Єманов Дмитро, 4-А кл. (керівник Мелай О.В.);
- Калмикова Мар’яна, 6-А кл. (керівник Вишневська В.А.);
- Сиганевич Діана, 8-Б кл. (керівник Вишневська В.А.);
Дипломанти:
- Садовська Ірина, 2-А кл. (керівник Верніковська Є.О.);
- Сморжук Уляна, 2-А кл. (керівник Верніковська Є.О.);
- Бігун Ольга, 2-А кл. (керівник Верніковська Є.О.);
- Дресвяннікова Валерія, 2-В кл. (керівник Поліщук Н.П.);
- Вінніков Антон, 2-Г кл. (керівник Петровська Ю.Ю.);
- Кулікова Наталія, 7-А кл. (керівник Вишневська В.А.);
- Раділова Ганна, 7-А кл. (керівник Вишневська В.А.);
- Жаравіна Аліна, 8-В кл. (керівник Вишневська В.А.);
- Ніколаєнко Анастасія, 8-В кл. (керівник Вишневська В.А.).

ЗНАЙ НАШИХ!!!
10.11.2014 12:31
Вітаємо!
Переможця міського етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна» ученицю 9-А класу Токмакову Марію (керівник Джанова Н.О.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
10.11.2014 12:30
Вітання!
28.10.2014 02:53
Вітаємо!
За результатами участі у міському фотоконкурсі «Моє місто святкує 230-річчя з дня заснування» стали переможцями:
лауреат – Шац Надія, 10-А кл.
(керівник Стольнікова В.С.);
дипломанти – Мусієнко Дмитро, 3-Г кл.
(керівник Калініченко О.М.);
Мусір Аліна, 1-Г кл.
(керівник Перепелиця М.В.)

ЗНАЙ НАШИХ!
27.10.2014 01:20
Вітаємо!
У міських змаганнях з настільного тенісу 70-ї міської спартакіади школярів збірна команда НВК №16 посіла I місце!
Склад команди:
Смірнов Микита – 10-А кл.,
Лічаченко Данило – 8- А кл.,
Горбачова Олександра - 10-Б кл.
(керівник Кириленко Л.В.)

ЗНАЙ НАШИХ!
27.10.2014 01:19
Вітаємо!
У міській грі «Ростоковские гонки» серед 16 команд учнів 5х класів шкіл міста кращими стали команди 5-Б класу (класний керівник Вуколова Н.О.), 5-Д класу (класний керівник Максименко О.О.), які працюють за програмами міського дитячого Марафону Добрих та Корисних Справ!

ЗНАЙ НАШИХ!
27.10.2014 01:18
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93