19 листопада 2017 р. Неділя

Головне меню 


Головна
СТАТУТ НВК№16
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Галерея

Віртуальний тур

МИ-ІНТЕРКУЛЬТУРНІ

ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА

Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Наша бібліотека
Законодавство
Мікрорайон НВК №16
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16















Кафедри НВК №16:

web.gif

Work.gif

matem.jpg







Предметні ресурси:



















http://pedpresa.com/

pld.org.ua


 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Новина!
01.04.2015 р. збірна команда працівників нашої школи в складі:
Зінченко Сергій Петрович - гардеробник,
Легов Роман Юрійович - учитель фізкультури,
Науменко Олександр Олександрович - учитель фізкультури,
Кириленко Лариса Василівна - учитель фізкультури,
Ковальська Олена Валеріївна - вчитель англійської мови,
Юрков Віталій Валерійович - лаборант,
Тарасов Олександр Вікторович - учитель праці,
Беліков Сергій Васильович - прибиральник території,
взяла участь в міських змаганнях Спартакіади серед працівників загальноосвітніх навчальних закладів.
Ми зайняли ІV місце в командному заліку!
У особистій першості з шахів ІІІ місце посів Зінченко С.П.!

ЗНАЙ НАШИХ!!!

05.04.2015 09:20
Вітаємо!
Лауреатом міського фестивалю вокально-інструментального мистецтва став ансамбль скрипалів «Весела компанія» у складі:
Грігорян Дмітрій – 3-В кл.,
Іванова Владислава – 3-В кл.,
Кочкіна Домініка – 3-Д кл.,
Фокіна Амалія – 3-В кл.,
Деришева Софія – 3-Д кл.,
Мітєва Стефанія – 3-А кл.
(Кер. Погорелова В.Г.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!

25.03.2015 12:52
Вітаємо!
Команду дівчат НВК №16, яка стала переможцем IV міського фестивалю з фітнес-аеробіки і отримали звання «Золотий фонд фестивалю»!
Склад команди:
Зайко Катерина – 11-А кл.,
Магула Катерина – 11-А кл.,
Горбачова Олександра – 10-Б кл.,
Рябенька Юлія – 10-Б кл.,
Гостищева Анастасія – 9-Б кл.,
Піскарьова Євгенія – 8-А кл.,
Фурсова Катерина – 8-А кл.,
Попова Ярина – 8-А кл.,
Ізюменко Марія – 9-Г кл.
Керівник Кириленко Л.В.
ЗНАЙ НАШИХ!!!
25.03.2015 12:51
Вітаємо!
Лауреатами міського фестивалю вокального мистецтва стали:
Саварець Карина – 2-А кл.,
Головатюк Аліна – 5-В кл.,
дует «Мікс» у складі:
Сиганевич Діана – 8-Б кл.,
Тарасенко Вікторія – 7-Г кл.
(Кер. Філіппова О.Г.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
25.03.2015 12:49
Вітаємо!
Лауреатом міського фестивалю вокально-інструментального мистецтва стала вокально-інструментальна група “Alter Ego” у складі:
Кім Ян – 11-А кл.,
Мітєва Кристина – 11-А кл.,
Тарасенко Владислав – 11-А кл.,
Шац Надія – 10-А кл.,
Мелай Анна – 9-Г кл.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
25.03.2015 12:48
Вітаємо!
Дипломантами міського фестивалю вокального мистецтва стали:
Лінькова Ганна – 5-Г кл.,
вокальний ансамбль «Барви»
(кер. Гонопольська В.О.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
25.03.2015 12:48
Вітаємо!
Переможцями міського конкурсу юних талантів стали:
Саварець Карина – 2-А кл.
(Кер. Філіппова О.Г.);
Лінькова Ганна – 5-Г кл.
(Кер.Гонопольська В.О.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
25.03.2015 12:47
Вітаємо!
Вітаємо дружину юних рятівників «Онікс» за зайняте ІІ місце у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних рятівників у складі:
Піскарьова Євгенія – 8-А кл.,
Попова Ярина – 8-А кл.,
Лічаченко Данило – 8-А кл.,
Кириченко Артем – 8-А кл.,
Мирвода Валерія – 7-Б кл.,
Єрмак Микита – 7-Бкл.,
керівник Вуколова Н.О.
Дякуємо за постійну допомогу та підтримку Дикій Т.С., Козир А.С. та Стольніковій В.С.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
25.03.2015 12:46
Вітаємо!
Переможцями міського етапу обласного творчого конкурсу «Туристський калейдоскоп» стали:
номінація «Поради бувалих»:
Мендель Віталій – 4-Г кл.
(Кер. Божко Н.А.),
Богуславський Олександр – 7-Г кл.
(Кер. Мошник О.С.);
номінація «Оце так кадр!»:
Тарасенко Вікторія – 7-Г кл.
(Кер. Мошник О.С.);
номінація «Суперкросвордист»:
учні 5-Б класу
(кер. Вуколова Н.О.),
Зубова Даяна
(кер. Шепель С.А.),
учні 3-Б класу
(кер. Чеберко О.А.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
25.03.2015 12:43
Вітаємо!
Команду НВК №16 у складі:
Єван Анастасія – 5-В кл.,
Раділова Ганна – 7-А кл.,
Панасенко Лада – 6-В кл.
за зайняте III місце у загальному заліку міського конкурсу з декоративно-прикладної творчості.
(Керівники Вишневська В.А., Пилипенкова С.С.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
25.03.2015 12:42
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90