23 січня 2020 р. Четвер

Головне меню 


Головна
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Відеороз'яснення Міністерства освіти
Реєстрація в 1 клас
Плани на місяць
Наша школа
ДПА/ЗНО
НАКАЗИ
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
БЕЗПЕКА

Шкільне харчування
Наша бібліотека
Законодавство
Блоги НВК №16

















Кафедри НВК №16:

web.gif

align="center">



Предметні ресурси:






 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітання!
30.11.2016 02:53
Вітання!
30.11.2016 02:50
Вітання!
30.11.2016 02:42
Вітання!
27.11.2016 06:10
Вітання!
24.11.2016 03:10
Вітання!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів:


Панасенко Ладу, 8В кл. - ІІІ місце - російська мова (вчитель Петрова Д.А.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!!

Дуже добре виступили, але не вистачило до перемоги лише одного кроку

Овсянниковій Дар'ї, 10А кл.(вчитель Максименко О.О.)

Кравченко Крістіні, 11Б кл.(вчитель Павленко І.Ю.)

НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ, СТАВТЕ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ЙДІТЬ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!
21.11.2016 08:16
Важливо!
Image Hosted by PiXS.ru



Платформа реалізації ідей для покращення твого міста


16.11.2016 06:40
Вітання!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів:

Прокопеню Поліну, 7Б кл. - ІІІ місце,
Тригуба Євгена, 11Б кл. - ІІІ місце
- МАТЕМАТИКА
(вчителі Ковбаса А.М., Федько О.І.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!!

Дуже добре виступив, але не вистачило до перемоги лише одного кроку

Цемко Андрій, 11Б кл. -
(вчителі Ковбаса А.М., Федько О.І.)

НЕ ЗДАВАЙСЯ, СТАВ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ЙДИ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!

16.11.2016 01:38
Вітання!
Вітаємо переможців міського конкурсу знавців російської мови серед учнів 9 класів:

Радченко Валерію, 9А кл. - ІІ місце
(вчитель Павленко І.Ю.).

ЗНАЙ НАШИХ!!!!


НЕ ЗУПИНЯЙТЕСЯ, СТАВТЕ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ЙДІТЬ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!
13.11.2016 03:00
Вітання!
Вітаємо активних учасників міської виставки - конкурсу дитячої творчості "Берегиня роду українського"!
Лауреатами стали :
Порванова Дар'я, учениця 2-Б класу (керівник Кривицька І.В.)
Ковтун Богдан, учень 5-Г класу (керівник Білинська К.В.)
Кірюшин Дмитро, учень 9-В класу (керівник Мартинкевич Г.А.)
Руденька Марія, учениця 6-А класу (керівник Черненко О.В.)
Калюжна Діана, учениця 5-А класу (керівник Вишневська В.А.)

Дипломантами стали:
Перебинос Ярослав, учень 5-Б класу (керівник Кітляр Ж.І.)
Нікітенко Ксенія, учениця 1-В класу (керівник Іщенко О.С.)
Курашевська Марія, учениця 7-Б класу (керівник Вуколова Н.О.)
Лукашенкова Дар'я, учениця 9-В класу (керівник Мартинкевич Г.А.)
Гефель Максим, учень 7-В класу (керівник Кирієнко К.А.)
Назарова Катерина, учениця 8-Г класу (керівник Кравченко Г.В.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
10.11.2016 07:35
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100