19 листопада 2017 р. Неділя

Головне меню 


Головна
СТАТУТ НВК№16
РАДА НВК №16
План на тиждень
Новини
Галерея

Віртуальний тур

МИ-ІНТЕРКУЛЬТУРНІ

ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА

Плани на місяць
Наша школа
ЗНО
ДПА
НАКАЗИ
Профільне навчання
Методична робота
Виховна робота
Психологічна служба
Державні закупівлі
ШМУ
БЕЗПЕКА

Вчимося жити разом
"Кроки до порозуміння"
НП Виховання
Наша бібліотека
Законодавство
Мікрорайон НВК №16
Конкурси
Педконсиліум
Блоги НВК №16















Кафедри НВК №16:

web.gif

Work.gif

matem.jpg







Предметні ресурси:



















http://pedpresa.com/

pld.org.ua


 
Вхід

Логін

Пароль

Реєстрація


Наші контакти

Лічильник відвідувань:
счетчик посещений

Новини
Вітання!
Вітаємо переможців міського математичного конкурсу «Ерудит»:

Гран-Прі:
Копилов Ігнат – 3А кл.
І місце:
Анохіна Анастасія – 3А кл., Суботіна Олена – 4Д кл., Кравченко Елеонора – 4Б кл.
ІІ місце:
Перебинос Ярослав – 4Б кл., Годяєв Михайло – 3А кл.
ІІІ місце:
Патлаха Олександра – 3A кл.
Вчителі: Грибачова М.І., Чеберко О.О., Лихачова Н.В., Верніковська Є.О.

ЗНАЙ НАШИХ!!!
11.05.2016 09:17
Вітаємо!
Підведено підсумки шкільного ювілейного конкурсу проектів
Вітаємо з перемогою 14 проектних груп:

ІІІ місце:
6Д, проект "Я і закон", керівник Максименко О.О.
9В, проект "Все профессии нужны, все профессии важны",
керівники Вишневська В.А., Гонопольська В.О.
9Г, проект "Крок до професії", керівник Бабич В.К.
10А, проект "Як жити в мирі та злагоді", керівник Петрова Д.А.

ІІ місце:
6А, проект "Бути добру або ні - конфліктам", керівник Лапіна О.О.
6Г, проект "Україна - наш спільний дім", керівник Браун О.О.
7А, прект "Мелітополь - інтеркультурна столиця України", керівник Тарасенко О.О.
8Г, проект "Крок назустріч", керівники Мошник О.С., Кочкурова К.В.
9А, проект "Іноземні мови в світі професій", керівник Ковальська О.В.

І місце:
6В, проект "Відповідальний громадянин - процвітаюча держава", керівник Кирієнко К.А.
8А, проект "Ми ж люди?", керівники Шепель С.А., Джанова Н.О.
9Б, проект "Мій вибір - мій успіх", керівник Мажура Ю.Ю.
10Б, проект "Толерантність врятує світ", керівник Пилипенкова С.С.

ГРАН-ПРІ і АБСОЛЮТНИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ:
6Б, проект "Ми права свої вивчаємо та про обов'язки не забуваємо",
керівники ВУКОЛОВА Н.О., КОЗИР А.С.

Щиро вітаємо! Радіємо Вашему успіху!
Знай наших!!!

НЕ ЗУПИНЯЙТЕСЯ, СТАВТЕ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ЙДІТЬ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!
08.05.2016 12:37
Вітаємо!

07.05.2016 09:42
Вітаємо!
Вітаємо переможців міського конкурсу знавців англійської мови серед учнів 5-7 класів:

Бауер Катерину, 6Б кл. - І місце
(вчитель Ковальська О.В.).
Ялпачик Олександру, 6В кл. - ІІ місце
(вчитель Шепель С.А.).
Поліщук Катерину, 5А кл. - ІІ місце
(вчитель Черненко О.В.).
Степаненко Валерію, 6А кл. - ІІ місце
(вчитель Лапіна О.О.).
Шинкаренка Романа, 7А кл. - ІІ місце
(вчитель Тарасенко О.В.).
Васильця Єгора, 5В кл. - ІІІ місце
(вчитель Кирієнко К.А.).

Вітаємо переможців міського конкурсу знавців англійської мови серед учнів 3-4 класів:

Золотову Валерію, 4Д кл. - ІІІ місце
Субботіну Олену, 4Д кл. - ІІІ місце
(вчитель Мошник О.С.).
Мальцеву Валерію, 4А кл. - ІІ місце
(вчитель Шепель С.А.).
Орєхову Марію, 3Б кл. - ІІ місце
Зінченко Марію, 3Б кл. - ІІІ місце
(вчителі Савченко Н.М., Самолюк О.О.).

Вітаємо переможців міського конкурсу знавців англійської мови серед учнів 1-2 класів:

Ляпіну Єву, 2А кл. - І місце
(вчитель Шепель С.А.).
Шавалду Деніса, 2А кл. - ІІІ місце
(вчитель Мошник О.С.).
Бургазлієву Вероніку, 2Д кл. - ІІІ місце
(вчитель Ланцева В.С.).


Вітаємо переможців міського конкурсу знавців німецької мови серед учнів 5-7 класів:

Павелко Ксенію, 6А кл. - ІІІ місце
(вчитель Стольнікова В.С.).

Вітаємо переможців міського конкурсу з інформатики "Комп'ютерні генії":

Верхоляка Антона, 3А кл. - І місце
Льонюшкіна Іллю, 4Б кл. - І місце
Панасенко Ладу, 7В кл. - І місце
Годяєва Михайла, 3А кл. - ІІ місце
Мельника Матвія, 2А кл - ІІІ місце
(вчителі Бабич В.К., Вуколова Н.О., Тонких Ю.І., Скобля О.Л.).

Вітаємо переможців міського веб-квесту "Хто в комп'ютері живе?":

Ялпачик Олександру, 5В кл. - І місце
Ковальського Костянтина, 5Б кл. - І місце
Шарову Крістіну, 5А кл. - І місце
Македонську Анастасію, 5Д кл. - ІІ місце
Поліщук Катерину, 5А кл. - ІІІ місце
Васильця Єгора, 5В кл. - ІІІ місце
Можаєву Єлизавету, 5В кл. - ІІІ місце
Петранова Ігоря, 5Д кл. - ІІ місце
Іщенко Юлію, 5Д кл. - ІІІ місце
Курочкіна Владислава, 6А кл. - ІІІ місце
(вчителі Бабич В.К., Вуколова Н.О., Тонких Ю.І.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!!


НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ, СТАВТЕ ПЕРЕД СОБОЮ НОВУ МЕТУ І ВПЕВНЕНО ЙДІТЬ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!!
04.05.2016 05:54
Вітаємо!

29.04.2016 06:19
Вітаємо!

17 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося відкриття VІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2016».
З вітанням до учасників виставки виступили: заступник голови комітету науки та освіти Верховної Ради України Співаковський О.В., Президент АПН України Кремень В.Г., директор Інституту модернізації змісту освіти Вяткіна Н.В.
Цього ж дня відбулося нагородження переможців конкурсів
з тематичних номінацій.
У номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час» Мелітопольський навчально-виховний комплекс № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області нагороджено Золотою медаллю!!!
Вітаємо з високою відзнакою досвіду роботи весь педагогічний колектив та особисто заступників директора з методичної роботи Богослав І.І., з виховної роботи Дику Т.С.!

ЗНАЙ НАШИХ!!!

29.04.2016 06:13
Вітаємо!
З перемогою і званням «Золотий фонд» у міських змаганнях з фітнес-аеробіки команду дівчат НВК №16 у складі:
Фурсова Катерина – 9-А кл.,
Попова Ярина – 9-А кл.,
Піскарьова Євгенія – 9-А кл.,
Ізюменко Марія – 10-Б кл.,
Горбачова Олександра – 10-А кл.
та кер. Кириленко Л.В.

ЗНАЙ НАШИХ!
29.04.2016 06:13
Вітаємо!
З I місцем у обласному етапі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт» збірну команду учнів 5-10 класів «Патріоти України» у складі:
Гришина Олександра – 5-А кл.,
Кононов Данііл – 5-Д кл.,
Петранов Ігор – 5-Д кл.,
Фурманенко Кирило – 6-А кл.,
Іщенко Поліна – 6-Б кл.,
Львова Діана – 8-А кл.,
Зубова Даяна – 8-А кл.,
Апостолов Олександр – 8-А кл.,
Лічаченко Данило – 9-А кл.,
Фурсова Катерина – 9-А кл.,
Неліпа Олександр – 10-А кл.,
Ізюменко Марія – 10-Б кл.
(кер. Дика Т.С., Кириленко Л.В., Мельник Є.О.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
29.04.2016 06:12
Вітаємо!
Переможців заочного Обласного творчого конкурсу «Туристський калейдоскоп» серед спортивно-туристських гуртків Запорізької області:
номінація «Суперкросвордист»:
II місце – колектив учнів 6-Б класу (кер. Вуколова Н.О.),
III місце – Зубова Даяна (кер. Шепель С.А.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
29.04.2016 06:12
Вітаємо!
III місце у міському етапі військово-спортивної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») посіла команда «Захисники» НВК №16 у складі:
Зінченко Марія – 8-А кл.,
Мусієнко Яна – 8-А кл.,
Філоненко Олексій – 8-А кл.,
Шаповалова Карина – 8-А кл.,
Усатий Даніїл – 8-А кл.,
Івчик Кирило – 7-Б кл.,
Курпаченко В’ячеслав – 8-А кл.,
Губін Богдан – 8-А кл.
(кер. Варлаков В.А.)

ЗНАЙ НАШИХ!!!
29.04.2016 06:11
Сторінка1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90